Wpis z mikrobloga

Czesc Wykopy :D

Opowiem Wam co mnie spotkało w weekend, możne będzie mi łatwiej jak podzielę się z Wami tematem bo ostatni wpis dotyczący Arnolda zaliczył pare plusów.

Tak wiec postanowiłem odwiedzić dom rodzinny Arnolda w miejscowości Thal, urodził się tam i mieszkał w tym domu do 20 roku życia. Cała magia tam się zaczęła co wspaniale opisał w swojej biografii, w domu tym mieści się teraz muzem jego osoby, jest tam oryginalny Harley Fat Boy z Terminatora 2, jego biurko z czasów bycia gubernatorem i masa gadżetów z filmów w których grał wiec nie lada gratka, jest ławeczka ze sztangą na której zdobywał pierwsze szlify (było założone 80 kg na niej i miałem bardzo wielka ochotę zrobić serie ale napisane ze nie można) :) Generalnie spędziłem tam magiczne półtorej godziny bo zrobiłem chyba z 10 obchodów pomieszczeń.

Gdy już wracałem zobaczyłem na instagramowym profilu tego muzeum ze tego dnia zjawił się tam bez zapowiedzi Arnold zęby pojeździć trochę po okolicy rowerem (kreci teraz terminatora w Budapeszcie wiec miał blisko). Nikomu nie powiedział ze wpadnie. po prostu pojawił się ... Było to około godziny po tym jak wyjechałem. Dopadła mnie taka bezsilność ze prawie uroniłem łzę. Ten incydent spowodował ze cały wyjazd zaczął mieć mocno gorzki posmak. Postanowiłem ze zrobię po prostu WSZYSTKO żeby się z nim spotkać w Katowicach na targach na początku października ale właśnie dziś opublikowali komunikat ze Arnolda tam nie będzie bo się nie dogadali :(

Kończą mi sie pomysły :(

Tutaj fotka z muzeum, jeszcze uśmiechnięty :)

#trollsky #pokazmorde #przegryw #silownia #mikrokoksy
Trollsky - Czesc Wykopy :D

Opowiem Wam co mnie spotkało w weekend, możne będzie mi...

źródło: comment_7txjEWxtTIqaWVbp4xoQhva9tRuaMASs.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@Trollsky: mimo, że z kulturystyką nie jestem związany, a filmy zacząłem nadrabiać stosunkowo niedawno, to bardzo lubię tego człowieka (czytałem o nim sporo) i jest jedną z kilku osób, które chciałbym zaprosić na piwo. Pozostali na mojej liście to David Hasselhoff i Stachursky ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
To już chyba drugi czy trzeci rok z rzędu jak się nie dogadali. W 2016 miał już chyba być tam na jakichś targach. Też chciałem jechać.
  • Odpowiedz
@pestis: taki sobie jestem z wykuwania mieczy, ale nóz jak z Predatora dałbym rade zrobic. Przy czym chyba najtrudniej byłoby skontaktowac sie z agentem bo ma mase rzeczy na głowie
  • Odpowiedz
@Trollsky: Skoro kręci w Budapeszcie, to chyba wiesz gdzie jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Pozdro cumplu. Wieki Cię nie widziałem, ostatnio to chyba z dekadę temu na jakimś popisie roty, a Tyś teraz celebryta :)
  • Odpowiedz
@Trollsky: Wykuj mu jakiś nóż, miecz czy coś w stylu Conana , Terminatora. Zrób znalezisko wykopiemy w kosmos i może media się zainteresują tak jak było z maluchem i Tomem Hanksem :)
  • Odpowiedz