Wpis z mikrobloga

Czesc Wykopy :D

Opowiem Wam co mnie spotkało w weekend, możne będzie mi łatwiej jak podzielę się z Wami tematem bo ostatni wpis dotyczący Arnolda zaliczył pare plusów.

Tak wiec postanowiłem odwiedzić dom rodzinny Arnolda w miejscowości Thal, urodził się tam i mieszkał w tym domu do 20 roku życia. Cała magia tam się zaczęła co wspaniale opisał w swojej biografii, w domu tym mieści się teraz muzem jego osoby, jest tam oryginalny Harley Fat Boy z Terminatora 2, jego biurko z czasów bycia gubernatorem i masa gadżetów z filmów w których grał wiec nie lada gratka, jest ławeczka ze sztangą na której zdobywał pierwsze szlify (było założone 80 kg na niej i miałem bardzo wielka ochotę zrobić serie ale napisane ze nie można) :) Generalnie spędziłem tam magiczne półtorej godziny bo zrobiłem chyba z 10 obchodów pomieszczeń.

Gdy już wracałem zobaczyłem na instagramowym profilu tego muzeum ze tego dnia zjawił się tam bez zapowiedzi Arnold zęby pojeździć trochę po okolicy rowerem (kreci teraz terminatora w Budapeszcie wiec miał blisko). Nikomu nie powiedział ze wpadnie. po prostu pojawił się ... Było to około godziny po tym jak wyjechałem. Dopadła mnie taka bezsilność ze prawie uroniłem łzę. Ten incydent spowodował ze cały wyjazd zaczął mieć mocno gorzki posmak. Postanowiłem ze zrobię po prostu WSZYSTKO żeby się z nim spotkać w Katowicach na targach na początku października ale właśnie dziś opublikowali komunikat ze Arnolda tam nie będzie bo się nie dogadali :(

Kończą mi sie pomysły :(

Tutaj fotka z muzeum, jeszcze uśmiechnięty :)

#trollsky #pokazmorde #przegryw #silownia #mikrokoksy
Trollsky - Czesc Wykopy :D

Opowiem Wam co mnie spotkało w weekend, możne będzie mi...

źródło: comment_7txjEWxtTIqaWVbp4xoQhva9tRuaMASs.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@Trollsky:

Nikomu nie powiedział ze wpadnie. po prostu pojawił się ... Było to około godziny po tym jak wyjechałem.

Ja to bym sobie chyba kukle odgryzł w takiej sytuacji ()
  • Odpowiedz
@Trollsky: Spróbuj może coś dla niego wykuć, napisz z tym na reddicie, oznacz, poproś wykopki o wyupvotowanie tego (Jestem pewien, że dużo osób pomoże bez problemu, robisz dobrą robote i Ci się należy!). Może uda się umówić na spotkanie.
  • Odpowiedz
@Trollsky: to już kolejny raz jak go nie będzie w Polsce. Ostatnim razem miałem wykupiony bilet na jego spotkanie, pogadankę w Hali Stulecia we Wrocławiu i po jakimś czasie odwołali całą imprezę.
  • Odpowiedz