Wpis z mikrobloga

@Szimu: No pewnie sie nie uda. I w tym ja osobiscie widze problem. Ale w sumie obejrzec ich od czasu do czasu ciekawie. A do podziwiania zostaje klasyk i naturalna.
@DywanTv:

A co Ci da test antydopingowy?
Przecież środki mają czas półtrwania do wykrycia. 5 lat w piwnicy #!$%@? SAA, czekasz aż mini czas wykrywalność (3 miesiące-2 lata w większości środków) i wychodzisz na scenę jako natural nawet pokazując badania. Dla mnie to śmieszne w ogóle tworzenie czegoś takiego. Tak samo jak całe IPF w trójboju też karuzela śmiechu na całego. Nie wiem dlaczego w JAKIMKOLWIEK sporcie tworzyć zawody dla naturali.
@Kasahara: No tak, tak. To jest oczywiste. Po prostu nie rozumialem wczesniejszego Twojego komentarza.

No niestety. W wiekszosci sportow zawodowych musisz sie wspomagac. Chyba, ze jestes naprawde niesamowitym genetykiem, a rodzice od gowniaka Cie w ten sport pchali.

Szkoda, ze mnie rodzice w wieku 10 lat nie zapisali na trening dwuboju :( Zawsze bylem najsliniejszy w klasie.
@bst Wiem, czytałem o nim i pewnie tak samo teraz Winklaar mógł mieć takie problemy w szczycie wagi - ale to są jednostki, więc nazywanie kalectwem jest błędem i obrazą dla prawdziwych kalek ( ͡° ͜ʖ ͡°)