Wpis z mikrobloga

@fakeman: W sumie to jej nudle i moze sobie robic z nimi co chce. Ludzie widza w tym cos złego, ale jakby na to spojrzec z innej strony to wszystko jest produktem, wy w pracy sprzedajecie sie wysiłkiem umyslowym albo fizycznym, ona pozuje do zdjec i (jak chce) to swieci dupa. Tak w zasadzie to czemu nagosc mialaby byc czyms negatywnym? Ten mirek powinien sie cieszyc, że są modelki które się
-sama decyduje kiedy się rozbieram

I wszystkie kobiety szał, bo to jest definicja silnej, niezależnej kobiety sukcesu. Święci dupą, ale sama decyduje kiedy!


@Puukko: eee to definicja każdego silnego człowieka z grubsza. To ja decyduje kiedy coś robię, a nie bo mnie jakiś śmieć prosi. Jak będę chciał ,to zdejmę pod kościołem nawet bo będzie mi się tak podobać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fakeman: Z jednej strony beka z przegrywa a z drugiej fajnie pokazał że jak ktoś świeci dupą przed całym światem, to dostęp do tego mają nie tylko koneserzy sztuk pięknych ale też wszelkiej maści stuleje, którzy walczą w maratonie walenia konia.
@fakeman: niezależny i obiektywny dziennikarz pyta sa o metoo czy była molestowana. Nie nie byłą ale moje koleżanki troche tak. No już widze, jak się publicznie chwali, że brała po same kule jakimś producentom by ją wypromowali. Przecieżto podstawa w tej branży