Wpis z mikrobloga

  • 0
@Bekon2000 byłem w 5 klasie podbazy, wróciłem z zajęć plastyki do domu, stary oglądał wiadomości i mówił że wojna będzie. Pamiętam ze byłem bardzo podekscytowany, w ogóle chyba coś ze mną nie tak bo bardzo lubię gdy na świecie dzieją się jakieś sensacje
  • Odpowiedz
@Bekon2000 nie pamiętam, pamiętam za to że na k---a rekolekcjach chyba (albo spotkanie do komunii) księciu wybrał mnie do odpowiedzi na pytanie o treści mniej więcej "co to się tam stało niedawno", ale byłem dumny bo r--------m, inne guwniaki nie ogarniały chyba

  • Odpowiedz
Grałem w Wormsy po szkole i słuchałem radia, z którego dowiedziałem się o atakach. W domu telewizor zepsuty, więc poszliśmy do sąsiadki oglądać relacje u niej. Pozdrawiam Pani Kasiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bekon2000 miałem 10 lat i pamiętam, że nie za bardzo rozumiałem skalę tragedii i przez to nie interesowało mnie to zbytnio i nie przejąłem się. Ale pamiętam że byłem zirytowany bo rodzice przez parę dni oglądali wiadomości non stop a ja chciałem zobaczyć jakieś bajki w telewizji i nie mogłem (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@Bekon2000 byłem w Niemczech i myślałem, że w telewizji leci jakiś film katastroficzny o wybuchu wulkanu w NY. Najpierw się uśmiałem, że kto wymyślił wulkan w NY. A potem przełączyłem kanał i było to samo. Wtedy zrozumiałem, że to wiadomości.
  • Odpowiedz
@Bekon2000: miałem niecałe 7 lat, starałem się zakumać co się o-----o, ale nie bardzo rozumiałem zachowania wszystkich dookoła. A, i myślałem, że te samoloty to przez przypadek, jeszcze nie wiedziałem, że to ustawiona przez hamerykanów akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bekon2000: Szczerze mówiąc, to nie pamiętam. Miałem wtedy 7 lat. Wtedy chodziłem do pierwszej klasy podstawówki. Z kalendarza wynika, że był wtorek. To pewnie byłem w szkole. Chyba że byłem chory, to nie.
  • Odpowiedz