Wpis z mikrobloga

@Bekon2000: Ja pamiętam doskonale. Grałem wtedy w Rainbow Six, tata mnie zawołał, że chyba wojna wybuchła-jeden z pierwszych dni kiedy mieliśmy TVN24 w domu...
  • Odpowiedz
co robiłeś tamtego dnia i jak dowiedziales sie o ataku


@Bekon2000: nie pamiętam jak się dowiedziałem, ale pamiętam że z kolegą siedzieliśmy na ławce przed blokiem czekając aż nasi rodzice wrócą z zebrania w gimnazjum i dyskutowaliśmy czy tera wybuchnie wojna
  • Odpowiedz
@Bekon2000: własnie wróciłem ze szkoły i mama zadzwoniła żebym włączył wiadomości w TV bo jakiś samolot w stanach się rozbił. Włączyłem TV nikt nic nie wiedział jakiś samolot zderzył się z wieżowcem, chwilę później przywalił kolejny... Nie mogłem w to uwierzyć, pierwszy to rzeczywiście mógł być wypadek ale kolejne już nie. Tego dnia widmo globalnego terroryzmu lat 70 o którym tylko czytałem w opracowaniach stało się znowu realne.
  • Odpowiedz
@Bekon2000 po szkole byłem u babci i pamiętam tylko, że wszedłem akurat do pokoju i w tym momencie pokazywano w pętli moment, w którym samolot uderzał w wieżę. W sumie miałem wtedy 8 lat i niewiele tego typu wspomnień mam. Pamiętam jeszcze zabójstwo Pershinga i strzelaninę w Magdalence. Pato dzieciństwo ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
@Bekon2000 miałem 11 lat, w pewnym momencie zawołał mnie mój tato, w tv chyba było CNN albo jakaś niemiecka stacja informacyjna. Jak przyszedłem to powiedział do mnie: "popatrz na to co się dzieje, widzisz ten moment o którym będą kiedyś mówić" Chwilę po tym uderzył drugi samolot.
  • Odpowiedz