Wpis z mikrobloga

@Bekon2000: Nie spałem całą noc i rano dziwnie się poczułem. Pomyślałem, że albo będę chory, albo coś się stanie. Budze się chyba po 14, włączam tv, a tam na żywca nadają że ktoś przywalił w WTC
  • Odpowiedz
@Bekon2000 wróciłem do domu ze szkoły. Świętej pamięci Ojciec stracił jakiś tydzień wcześniej intratną posadę, siedział jak wryty przed telewizorem. Potem poszedłem do kolegi, gdzie raczylismy się papierosami i Crash Racing na PSX 2, gdyż od 15 roku życia mieszkał bez rodziców. Byłem wówczas uczniem drugiej klasy szkoły średniej.
  • Odpowiedz
@Bekon2000: Miałem wtedy 4 lata, słabo pamiętam moment zawalenia się wież czy uderzenia samolotu ale jedno to pamiętam jak by to było wczoraj; Wieczorne wydanie wiadomości, nie wiem czy nie na drugi dzień po zamachu i widok jak ludzie chodzą wśród gruzów, myślałem że to są ujęcia z księżyca bo wszędzie była szarość.

Zauważyłem też że wiele osób pod tym wpisem twierdzi że dowiedzieli się o zamachu rano podczas gdy
  • Odpowiedz
@Bekon2000: Ja pracowałam w wakacje, to było dzień po moich 14. urodzinach ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rozmawiałam z ludźmi z pracy i do mnie nie bardzo docierało, co się stało, bo nie miałam pojęcia, ile może ludzi pracować w takim wieżowcu. Zawsze mi się wydawało, że te wieżowce to takie makiety bez ludzi.
  • Odpowiedz