Wpis z mikrobloga

Chyba ich suty drą... To ja się ubezpieczam, kupiłem dom wcześniej sprawdzając mapy powodziowe i wszystkie inne możliwe.
A ci chcą odbudować każdemu dom w stanie nowym za 100% nasze pieniądze i do tego jeszcze 24k na drobne zakupy.
Już 100k od Tuska wydaje mi się za dużo, a nawet jeśli to powinno być ograniczone do wysokości faktur albo i zarobków.
Jak dobrze, że oni już nie rządzą! Gardzę!
#powodz
SynMichaua - Chyba ich suty drą... To ja się ubezpieczam, kupiłem dom wcześniej spraw...

źródło: IMG_9948

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1545
@SynMichaua rzeczywiście wychodzi na to, że prawdziwymi frajerami będą osoby, które postanowiły się ubezpieczyć. Nie dość, że pewnie nic z tego powodu nie dostaną od państwa, to jeszcze będą się bujać z ubezpieczycielami po sądach.
  • Odpowiedz
  • 45
@PrawilnyStevie: To nawet nie o uczciwość chodzi, ale też. Tu chodzi o sprawiedliwość społeczną i ta po prostu. Pieniądze w budżecie nie należą do Błaszczaka, musimy za nie odbudować infrastrukturę która będzie kosztowała setki milionów albo i więcej.

Ja to podejrzewam, że po prostu Obajtek albo inny bonzo miał przy tej rzece swój dom i nie chce mu się za swoje remontować.
  • Odpowiedz
@SynMichaua sami nie rządzą i nigdy za swojej kadencji by nawet nie rozważyli podobnego pomysłu, ale jak jest szansa zatankować inną opcję polityczną to chętnie wykorzystają tragedię ludzką
  • Odpowiedz
@SynMichaua: knury jedyne co potrafią to rozwalać na prawo i lewo cudzie pieniądze

Przypominam:

Problemem tej władzy jest to, że oni nie potrafią... rządzić.

Rządzić - rozumiem przez to słowo organizowanie, tworzenie instytucji i procedur, koordynowanie wysiłków wielu ludzi dla osiągnięcia
  • Odpowiedz
  • 11
nie dawać Polakom, dać wszystko na ukraincow, wtedy łykopki się nie oburzą


@RunAway268: Wykopki to nie monolit, ale nie powiem kto zaczął dawać wszystko Ukraińcom, a kto musi to teraz tamować (np. 500+ za dzieci które nie chodzą do szkoły!) bo PiS nie przewidział. Albo konec finansowania mieszkań dla Ukraińców po ponad dwóch latach wojny (30 zł/os/doba)!
  • Odpowiedz
@SynMichaua: czyli jak kupować mieszkanie stare do remontu to tylko na terenach zalewowych. Jak kupisz poza to 100k.na remont, a na zalewowym czekasz na powódź i remont na koszt podatników - można wtedy jakieś fancy płytki nawet sobie wybrać, skoro 100% bez limitu pokrywają.
  • Odpowiedz