Wpis z mikrobloga

@Bekon2000: Wyszłam sobie na spacer po polanie, a jak wracałam przez osiedle to dziwiłam się jak dziwnie pusto na ulicach... No żywej duszy po prostu. Pamiętam doskonale jaka była pogoda, jak pachniało, nawet co miałam na sobie, takie to było niezwykłe. Wróciłam do domu, i właśnie wtedy się dowiedziałam. Poczułam tylko jak blednę i to uczucie pustki i bezradności. Patrzyłam jak tworzy się historia, czułam, że świat nie będzie już
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aksal89: Dokladnie tak, wtedy była moda na te filmy bodaj w związku ze zmianą daty na kompach na dwojke z przodu czy coś. Coś kojarzę że troche tego było, różnych gównianych dokumentów z discovery itp.
  • Odpowiedz
@Bekon2000: Po powrocie ze szkoły grałem w Pizza Syndicate i przyszła mamełe mówiąc: Chodź, w telewizji pokazywali, że samolot uderzył w WTC (pierwsza wieża). Po tym jak zbiegłem na dół to oglądałem wiadomości nieprzerwanie do północy.
  • Odpowiedz
@Bekon2000: spokojnie sobie siedziałem w samolocie, aż tu nagle usłyszałem głośny huk. Potem jedyne co pamiętam to jak musiałem się otrzepać z popiołu bo mnie do kawiarni w central parku nie chcieli wpuścić.
  • Odpowiedz
@Bekon2000: Ja byłem akurat po szkole (druga albo 3 kl technikum) w pizzeri z dwoma kumplami "Klocem" i "Kurzim", czekaliśmy na szamę kiedy w radiu usłyszeliśmy o tym, coś tam się #!$%@?śmy bo nie dotarło do nas, że to aż taki kaliber sprawy. Wracając do domu na boisku ekipa grała w piłę, podbiegł do mnie niejaki "Spóchły" - "stary #!$%@? widziałeś co w tej Ameryce się dzieję wojna człowieku, wojna!",
  • Odpowiedz
Leżałem chory w łóżku, chodziłem do podstawówki, ale z racji choroby miałem wolne i oglądałem tv, nikogo nie było w domu. Gdzieś koło 14 wszystkie stacje zaczęły o tym trabić, byłem autentycznie przerażony. Moment uderzenia drugiego samolotu oglądałem można powiedzieć na żywo. Ciężko było mi to wszystko ogarnąć. To był dzień w którym cały świat się zmienił...
  • Odpowiedz
Gospodarz farmy, na której pracowali zobaczył mnie i powiedział, że muszę szybko iść z nim oglądać telewizję i że chyba będzie wojna. >Oglądałem materiał live, po norwesku, nie wiedząc o co chodzi, kiedy drugi samolot wleciał w wieżę.


@Retoryk do czasu drugiego uderzenia nikt nie uznawał tego za zamach (co najwyżej jako jedną z możliwych przyczyn), poza tym wątpię żeby w norweskiej tv pokazywali od razu na żywo ujęcia po pierwszym
  • Odpowiedz