Wpis z mikrobloga

@Bekon2000: Oglądałam jakąś bajkę w tv, miałam wtedy 9 lat. Przyszła mama z pracy, strasznie przerażona, i przełączyła na TVP1 :/ Byłam na nią TAKA zła i obrażona. Zmieniła moje bajki na jakieś nudne wiadomości :(
  • Odpowiedz
1 gimbaza zaraz po szkole szedłem z kumplem do niego na chatę pograć w GTA
Tego dnia nie graliśmy a wróciłem coś koło 21 od niego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bekon2000: byłem w drugiej klasie gimnazjum, wróciłem ze szkoły i chciałem oglądać jak codzień Dragon Ball ale wszędzie były wiadomości. Byłem wtedy jeszcze młodą ameba ale ruszyło mnie to i do dziś pamiętam ten dzień
  • Odpowiedz
@Bekon2000: miałem jakieś 9 lat i wujek wpadł do nas z krzykiem, że samolot się wbił się w WTC. No to wtedy cyk TVN24. Wujek i mame dobijali się do "wujka z USA" bo wtedy miał mieć jakąś dostawę w NYC i nie wiedzieli czy gdzieś w tamtych rejonach się nie będzie kręcił.
  • Odpowiedz
@Bekon2000: byłem w pracy
usłyszałem o wypadku (tak na początku to nazywano) w radio
pojechałem do domu szybko oglądać wiadomości i akurat wtedy w----ł się drugi samolot w drugą wieżę
o pentagonie i samolocie który spadł w Pensylwanii mówili dużo później
  • Odpowiedz
Wracałem przez całe miasto z siłowni. Było pochmurno, ciepło i wietrznie. Jakaś dziwna atmosfera na ulicach. Ludzie albo się bardzo śpieszyli albo tworzyli jakieś przypadkowe grupki. Od jednej z takich grupek dowiedziałem się, że wybuchnie wojna, bo zaatakowano Amerykę. Jak doszedłem do domu wszyscy już oglądali TV. Dosiadam się i patrzę jak walą się wierze. Pytam na głos: dlaczego oni je wyburzają, skoro jeszcze są tam ludzie?
  • Odpowiedz
Byłem w pierwszej klasie podstawówki, po szkole byłem u mojej kuzynki i pamiętam jak dzisiaj to wydanie wiadomości: https://youtu.be/-DLzCK7kegs
Pamiętam, jak usłyszałem "ZMASOWANY ATAK TERRORYSTÓW NA AMERYKĘ" i że, samoloty wleciały w WTC to zapytałem się cioci czy jest możliwość że jakiś terrorysta wyleci w Pałac Kultury samolotem xD
  • Odpowiedz