Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Śmieszne tym bardziej że tak było w Ameryce, w niektórych stanach kobiety nie mogły nawet kupić tabletek antykoncepcyjnych bez zgody męża xD


@Magromo sama stałam sie tego ofiarą. Dentystka nie chciała mi usunąć zęba bez zgody męża, bo wpierw w ubezpieczeniu przez pomyłke miałam wpisane Mrs. Zamiast Ms.
@saakaszi: Ale przecież wg katolików (tych prawdziwych, nawet w Polsce gatunek śladowo występujący) w małżeństwie też nie wolno prezerwatyw. Taki mem miałby sens jeżeli chodziłoby np. o seksowną bieliznę (chociaż kto ich tam wie, może nawet i to jest niewskazane).
@saakaszi : Zostaw katoli, niech się ruchają bez prezerwatyw, nie widzę problemu, Ty za to masz jakiś problem. Jesteś pedałem domniemuję. Państwo polskie Ci przeszkadza, w czym? Mam nadzieję, że specjaliści zajmą się Twoją głową, abyś został znowu zdrowym człowiekiem. Co do orientacji: Twoja wola! /pssssst. bo w Polsce nie można kupic prezerwatyw/ Źli pisowcy zabronią i niedługo nikt nie będzie mógł, nawet pastor - co ty #!$%@??