Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? akcja. Dostaje na centrale alarm, że system wykrył ruch w obiekcie, który pilnujemy. Wysyłam jednego ochroniarza by to sprawdził, a tu kolejne czujniki wykrywaja ruch, oho, czyli napad z udziałem kilku osób, trzeba zgodnie z regulaminem wysłać uzbrojona brygade 4 osób.

Ekipa wysłana, co zastaja? Psa. Bezdomnego psa, jak się okazało jedna z nowo zatrudnionych niewiast, nie powiedziała nikomu o tym, że jakiś bezdomny pies jest w sklepie, bo chciała by sobie biedak w suchym dziś nocowal, pies się o 2 nad ranem obudził i zglodnial, więc poczestowal się wedlinkami z działu mięsnego, po czym chciał #!$%@? ze zdobycza i zaczął biegać po sklepie uruchamiając każdy możliwy czujnik ruchu xd

#truestory
  • 55
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ayyaya xD nie chce mi się odpisywać każdemu bo trochę tego jest także szybkie FAQ

4 osobowa brygada to tak jak Pan wyżej napisał, 4 Januszy z czego tylko jeden ma prawko, chciałam dodać dramatyzmu mówiąc, że uzbrojeni, tak naprawdę ich uzbrojenie polega na tym, że mają przy sobie takie duże metalowe latarki i jak ktoś bardziej ambitny to gaz XD

Yep, te czujniki to jedna wielka #!$%@? tak naprawdę, sklep nie
@taraqui: hah, znawca :D. Oczywiście, że czujniki kalibruje się pod wagę. Nawet te domowe, żeby jak zostawisz w domu psa to nie włączał Ci każdego czujnika.


@resuf: no chyba że kotek wskoczy na kominek i wystawi dupę prosto do czujnika. Już parę razy miałem takie alarmy :)
Yep, te czujniki to jedna wielka #!$%@? tak naprawdę, sklep nie stać na zwykłe kamery CCTV, więc nie wiem czego oczekujecie od jakości tych czujników z alliexpress, które samoistnie się włączają przynajmniej dwa razy w tygodniu.


@Laura_: A stać ich na regularne interwencje z powodu fałszywego alarmu?