Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? akcja. Dostaje na centrale alarm, że system wykrył ruch w obiekcie, który pilnujemy. Wysyłam jednego ochroniarza by to sprawdził, a tu kolejne czujniki wykrywaja ruch, oho, czyli napad z udziałem kilku osób, trzeba zgodnie z regulaminem wysłać uzbrojona brygade 4 osób.

Ekipa wysłana, co zastaja? Psa. Bezdomnego psa, jak się okazało jedna z nowo zatrudnionych niewiast, nie powiedziała nikomu o tym, że jakiś bezdomny pies jest w sklepie, bo chciała by sobie biedak w suchym dziś nocowal, pies się o 2 nad ranem obudził i zglodnial, więc poczestowal się wedlinkami z działu mięsnego, po czym chciał #!$%@? ze zdobycza i zaczął biegać po sklepie uruchamiając każdy możliwy czujnik ruchu xd

#truestory
  • 55
  • Odpowiedz
  • 9
@Laura_ u nas w firmie nie raz już wyjeżdżali do jednego magazynu, gdzie jakoś się wdzierają wróble i włączają alarm ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 7
@taraqui Nie jestem pewien na jakiej zasadzie to działa ale pełno jest dostępnych czujników które wykrywają od jakiejś wagi. Nie jest to tajemna wiedza wystarczy wpisać w google. Więc nie wiem co śmiesznego w tym co napisał @revoolution bo ma rację.
  • Odpowiedz