Wpis z mikrobloga

No i stało się! Ruszyłem z prywatnym gabinetem w centrum #gdansk. Gdyby ktoś potrzebował konsultacji psychiatrycznej to serdecznie zapraszam do napisania na PW to podam dokładne namiary.
Od jakiegoś czasu udzielam się pod tagami #psychiatria #depresja i zawszem starałem się pomagać zgodnie z moją najlepszą wiedzą. Zajmuje się całym spektrum chorób i zaburzeń psychiatrycznych, ale najlepiej czuje się w zaburzeniach afektywnych (nastroju), lękowych i osobowości.
Kilka słów o mnie:
Mocno trzymam się najnowszych wytycznych i leczę zgodnie z EBM.
Znam kilku świetnych terapeutów w różnych modalnościach i mogę odpowiednio pokierować w zależności od potrzeb.
Nie wypaliłem się jeszcze zawodowo co w tym kraju łatwym nie jest.
Dopiero zaczynam przyjmować prywatnie więc ceny są konkurencyjne.

Hmm. Wiem, że przy promocji swojego biznesu dobrze jest przyśmieszkować, ale ja bardzo poważnie traktuje swoją pracę, a w dodatku stresuje się bo nie przepadam za autoreklamą. To zawsze brzmi sztucznie.
Zrobiłbym rozdajo żeby zwiększyć zasięg tagami, ale co mam rozdać? Darmowa konsultacje?
Na wszelkie uwagi czekam w komentarzach.

Ach! Zapomniałbym! #pijciezemnokompot bo powoli wyrywam się ze szponów NFZ ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#trojmiasto (najwyżej mnie zjecie za spam tagami)
  • 96
@Cephalopoda_Ammonoidea: nie ma sprawy
@CzarnyMastodont: w dużym skrócie to bylejakość bezmyślność, brak profilaktyki, niedofinansowanie. Niestety ale oszczędzanie na zdrowiu w dłuższej perspektywie czasu się nie opłaca.
@Skierekcukierek: ani bezpodstawnego ZUS ZLA ani rekreacyjnych benzo ode mnie nie dostaniesz
@elementyzaskoczenia: bardzo chciałem, ale okazuje się że to bardzo śliski prawnie temat i mi to odradzono
@niochland: marzy mi się taki. Coś jak w reklamie Prady : https://youtu.be/-gl-kaGumng
Obecnie
marzy mi się taki.

@Waltz: no to już masz jakiś prywatny cel do jakiego dążyć, jak będzie wujowo to pamiętaj, że gabinet a'la Freud sam się nie zrobi

nie chodziłem (jeszcze) do psychiatrów, ani psychologów, ale chyba mało kto ma taki gabinet, pewnie z tego powodu, że taki wystrój sporo kosztuje, ale no, fajny dodatek i ewidentnie wprowadza inny nastrój do takiej sesji psychiatra-pacjent

ale no, koniec #!$%@?, powodzenia!

@Waltz: Przyznaj, że robisz to tylko dla kasy i że im więcej wizyt, w trakcie których będziesz opowiadał różne brednie nie prowadzące do niczego, wykorzystując tym samym łatwowiernych, zagubionych ludzi, tym lepiej.
@Waltz: Masz szczęście, bo jakkolwiek psychiatria to taka sama żenada jak "nauka" dr. Zięby, to u wykopkomatołków jest ceniona, więc zgarniesz masę plusów i będziesz mógł puchnąć z dumy.