Wpis z mikrobloga

@Sixshoe: Najbardziej kocham #hardstyle , ale jako że jest jeszcze bardzo mało popularny w Polsce, to rzadko przemycałem na parkiet, w większości to co zawiera się w popularnej muzyce klubowej (House - (electro-house, progressive house, deep house, g-house, bass house, future house) techno) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sixshoe: Do zabawy i startu wystarczy Ci komp + kontroler MIDI na usb (np. Numark Mix Track Pro 3, Pioneer DDJ-SB2 oraz słuchawki. Już droższą, ale samodzielną zabawą (bez potrzeby kompa) jest np. Pioneer XDJ-RX / Numark NS 7.
@Freakz: o taak, o taka odpowiedz mi chodziło, dzięki! A w internecie będzie szukać wiedzy i nauki na ten temat? Korzystasz z czegoś czy samouk? Ableton do nauki to pewnie oczywistość nie? ;)
@Sixshoe: Ableton to do tworzenia muzyki, zdecyduj się czy chcesz muzykę tworzyć czy tylko być DJ. Ja jestem głównie samoukiem z filmów na youtube i własnej improwizacji ;p Oglądałem jakieś live-sety i podpatrywałem co robią ludzie lub takie filmy z opisem najlepsze.
Freakz - @Sixshoe: Ableton to do tworzenia muzyki, zdecyduj się czy chcesz muzykę two...
@Freakz wujek kiedyś opowiadał, że dostali nakaz by złapać do aresztu chłopa za nieopłacony mandat. Jakoś 100 czy 200 zł. Na FB wszystko podawał więc było łatwo. Zdjęcia samochodów, mieszkania. Pojechali do niego do domu, wielki telewizor, eleganckie mieszkanko. Na komisariacie zaczął strasznie się sapać, że on jest DJ, wszyscy go znają w Warszawie, ale akurat nie ma pieniędzy. Koleś zaczął płakać, że nie chce do aresztu, zadzwonił po tatę by mu