Wpis z mikrobloga

@wysuszony: 30zet za naklejkę X 60 naklejek na zwierzaka X 3 zwierzaki to będzie 5400PLN w zakupach przez miesiąc. No trochę podejrzane jednak ;)


@ccTV: w sensie, ze 5k miesięcznie na zakupy to dużo? Jak masz rodzine to raczej normalny wydatek.
  • Odpowiedz
w sensie, ze 5k miesięcznie na zakupy to dużo? Jak masz rodzine to raczej normalny wydatek.


@miki4ever: 5k na spozywkę z produktów dostępnych w Biedronce w miesiąc to normalny wydatek? Jesteś z Muzułmańskiej rodziny typu 2+11 czy jak? XD
  • Odpowiedz
@wiewior_s: nie wiem jak z Biedrą, bo nie mieszkam w Polsce, ale ja czasami kupuję coś za naklejki, które kupuję na necie od ludzi, którzy siedzą na kasie i zbierają niewykorzystane ( ͡ ͜ʖ ͡) za 10-15 zł mam zwykle taką kartę i kupuję potem sprzęt za 20-40% ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@ivall generalnie nawet jeśli nikt jej nie pomaga i nie kupiła ich za normalną cenę, to dla przykładu mam znajomą, której ojciec do firmy zaopatruje się w Biedronce (nie wiem czy dla pracowników jedzenie czy cos innego) i potrafi zostawić tam kupę kasy więc od rozpoczęcia akcji mają już chyba cztery czy pięć maskotek.
  • Odpowiedz