Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/4502305

ŚWIAT SIĘ KOŃCZY! Ktoś w bajce Disneya prawodopodobnie będzie homo. Nastąpi koniec ludzkości, żadne dziecko nie będzie hetero (°° .

Ludzie. Tak jak większość z was wychowywałam się na bajkach Disneya, w których nie był absolutnie żadnego nawiązania do LGBT. I jakoś zostałam lesbijką ¯_(ツ)/¯. Orientacja nie działa w ten sposób, że oglądasz jakąś parę i 'przejmujesz' ich orientację. Pamiętacie jeszce aferę z teletubisiem z czerwoną torebką? Dzieci,które go oglądały są teraz nastolatkiami lub dorosłymi. Jakoś nie widzę wielkiego wysypu transseksualistów.

Dziewczynki nie staną się lesbijkami po zobaczeniu Elsy z dziewczyną. Co najwyżej dzieci oswoją się z widokiem par jednopłcio wych i w przyszłości będą mniej homofobiczne.

A to czy Elsa będzie z mężczyzną czy kobietą... nie ma dla mnie znaczenia. Wyrosłam już z bajek ¯_(ツ)
/¯.

#lgbt #afera #urojeniaprawakoidalne #disney
  • 70
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Soojin21: to prawda, chociaż mi osobiście trochę przeszkadza sam fakt nagłaśniania tego i wciskania takich motywów do bajki w tak ostentacyjny sposób. W sensie - nie o to chyba w niej chodzi i orientacja postaci w bajce dla dzieciaków to chyba nie jest najważniejsza co ze sobą niesie. Oby ;) ważniejsze żeby dzieciakom zaszczepiać jakieś dobre wzorce - a orientacja i popęd to rzeczy do których się dochodzi będąc nastolatkiem i
@wytrenowanykremowkarz

ale co mnie to ze jestes lesbijką?


To było w kontekście tego, że wychowałam się na bajkach z parami hetero, a jakimś cudem mam inną orientację

problem w tym ze nachalnie to promujecie, ostatnimi czasy


W jaki sposób? Mówienie 'pary homoseksualne istnieją i też są ludźmi' to już 'nachalna promocja'?

dzieciom ktore powinny byc ostatnie do swego typu indoktrynacji


No popatrz, a mój niedawny wpis o chrzczeniu dzieci wywołał tyle kontrowersji
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Soojin21: ty chyba czegos nie rozumiesz
nie łącz mnie z chrztem bo mam takie same nastawienie jak ty, kto nie chce nie musi
ale jest jedna rzecz, ostentacyjne robienie postaci homoseksualnej w bajce dla siedmiolatkow to nie jest mowienie o lgbt, mowienie o lgbt to na przyklad naukowa dyskusja na temat jakichs empirycznych dowodow na temat płci. dzieci ktore ogladaja takie bajki sa stanowczo za male zeby zrozumiec takie rzeczy. czemu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Soojin21: ale nikt nie ma zamiaru promowac seksualnosci w bajce przez ksieciow no XD, nikt seksu nie uprawial, pocalunki byly magiczne i nosly za soba jakis czar, cale wieki w bajkach byly takie motywy a nie inne, zmienisz je zeby pasowaly do waszej narracji i syndromu oblezonej twierdzy? obrzydza mnie ze nachalnie probujecie promowac to 7-11 letnim dzieciom ktorzy i tak tego nie rozumieja i potrzebuja czasu zeby do tego dorosnac
@wytrenowanykremowkarz:

dzieciom ktore powinny byc ostatnie do swego typu indoktrynacji


Powinny być pierwsze żeby później nie były ograniczone jak wykopki.

Zawsze mnie #!$%@? to, że poinformowanie d z i e c k a o homoseksualiźmie jest traktowane jako zbrodnia ostateczna. Bo to dziecko, podkreślam DZIECKO. No i #!$%@? z tego, co złego się niby stanie z dzieckiem kiedy się dowie o istnieniu homo?
@Soojin21: 400 wykopów dla takiej wiadomości chyba mówi samo za siebie xD Tutaj widzę, że w komentarzach to samo "promocja homoseksualizmu". Ech, a co z promocją heteroseksualizmu u każdej innej postaci Disneya czy innych bajek? Poza tym masz @Soojin21 racje co do źródła jakoś niewiele portali póki co o tym pisze.

Wyrosłam już z bajek ¯(ツ)

A ja jeszcze najwyraźniej nie, bo Frozen to ja już wiele razy oglądałem
Jakoś nie widzę wielkiego wysypu transseksualistów.


@Soojin21: No jest ich więcej niż 20 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za 20 lat będzie więcej homoseksualistów w wyniku propagandy w filmach.
Nie mam nic przeciwko informowaniu ludzi, że bycie homo to nic złego ale na Boga nie w filmach dla kilkulatków.. Może warto poczekać do szkoły i do lekcji o rozmnażaniu.
Tego typu akcje tylko antagonizują ludzi, na