Wpis z mikrobloga

  • 221
https://www.wykop.pl/link/4502305

ŚWIAT SIĘ KOŃCZY! Ktoś w bajce Disneya prawodopodobnie będzie homo. Nastąpi koniec ludzkości, żadne dziecko nie będzie hetero (°° .

Ludzie. Tak jak większość z was wychowywałam się na bajkach Disneya, w których nie był absolutnie żadnego nawiązania do LGBT. I jakoś zostałam lesbijką ¯_(ツ)/¯. Orientacja nie działa w ten sposób, że oglądasz jakąś parę i 'przejmujesz' ich orientację. Pamiętacie jeszce aferę z teletubisiem z czerwoną torebką? Dzieci,które go oglądały są teraz nastolatkiami lub dorosłymi. Jakoś nie widzę wielkiego wysypu transseksualistów.

Dziewczynki nie staną się lesbijkami po zobaczeniu Elsy z dziewczyną. Co najwyżej dzieci oswoją się z widokiem par jednopłcio wych i w przyszłości będą mniej homofobiczne.

A to czy Elsa będzie z mężczyzną czy kobietą... nie ma dla mnie znaczenia. Wyrosłam już z bajek ¯_(ツ)
/¯.

#lgbt #afera #urojeniaprawakoidalne #disney
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soojin21:

Tak jak większość z was wychowywałam się na bajkach Disneya, w których nie był absolutnie żadnego nawiązania do LGBT. I jakoś zostałam lesbijką

Tak jak większość z was nie paliłem papierosów. I jakoś dostałem raka płuc. Więc nie wmawiajcie ludziom że to od palenia dostaje się raka
  • Odpowiedz
@Soojin21: kolega nie oglądał bajek o schizofrenikach a schizofrenikiem został. Za to koleżanka oglądała jakieś bajki o nieistniejących bytach w programie Ziarno i codziennie z nimi rozmawia. Zrozum że homoseksualizm nie jest normalny we wszystkich przypadkach. Żaden hetero nie został nim przez uwiedzenie, za to częsty przypadek to: brak ojca lub ojciec ch###jowy ->zainteresowanie dojrzałymi mężczyznami jako 'ojcami duchowymi' (#pdk)-> sprytny gej uwodzi i bzika.
W drugą
  • Odpowiedz
wychowałam się na bajkach z parami hetero, a jakimś cudem mam inną orientację


@Soojin21: W takim razie musi być jakaś inna przyczyna twojej choroby. Z wyrazami szacunku.
  • Odpowiedz
@Soojin21: Tiniłinki też miał torebkę i jakoś jesteśmy wszyscy normalni, choć naoglądaliśmy się tego sporo


A tak btw to rodzice nie muszą pokazywać/zabierać dzieci na ten film.
  • Odpowiedz
Dorosli faceci a maja bol dupy ze w bajce moze pojawic sie zenska postac ktora woli kobiety (co jest zupelnie normalne bo kobiety sa fajniejsze).
Eh...gdzie ci faceci. Teraz sami cipeusze. Gorsi niz przewrazliwione madki.
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, ale żenada xD wsadzić do bajek jakieś upośledzone promocje jakże modnych obecnie ruchów.


@Shatter:

Ależ tak, homoseksualizm to moda. Mój sąsiad, fan Disneya, ostatnio właśnie usłyszał o Krainie Lodu 2. Kiedyś był zatwardziałym prawakiem, anty-homopropaganda. Ale skoro Disney to wprowadza to powiedział, że idzie z modą i teraz się rucha po klatkach z narodowcami.
  • Odpowiedz