Wpis z mikrobloga

  • 221
https://www.wykop.pl/link/4502305

ŚWIAT SIĘ KOŃCZY! Ktoś w bajce Disneya prawodopodobnie będzie homo. Nastąpi koniec ludzkości, żadne dziecko nie będzie hetero (°° .

Ludzie. Tak jak większość z was wychowywałam się na bajkach Disneya, w których nie był absolutnie żadnego nawiązania do LGBT. I jakoś zostałam lesbijką ¯_(ツ)/¯. Orientacja nie działa w ten sposób, że oglądasz jakąś parę i 'przejmujesz' ich orientację. Pamiętacie jeszce aferę z teletubisiem z czerwoną torebką? Dzieci,które go oglądały są teraz nastolatkiami lub dorosłymi. Jakoś nie widzę wielkiego wysypu transseksualistów.

Dziewczynki nie staną się lesbijkami po zobaczeniu Elsy z dziewczyną. Co najwyżej dzieci oswoją się z widokiem par jednopłcio wych i w przyszłości będą mniej homofobiczne.

A to czy Elsa będzie z mężczyzną czy kobietą... nie ma dla mnie znaczenia. Wyrosłam już z bajek ¯_(ツ)
/¯.

#lgbt #afera #urojeniaprawakoidalne #disney
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soojin21: Przecież wykopowi geje jak artpop pisali wielokrotnie, że promowanie homoseksualizmu wśród dzieci to wymysł prawaków i nigdy do tego nie dojdzie. Dziś dowiadujemy się, że to zupełnie normalne i powinno tak być od dawna, to jest straszna hipokryzja. W dodatku ten wpis to wołanie o atencję, a nie rzeczowe argumenty.
  • Odpowiedz
problem w tym ze nachalnie to promujecie, ostatnimi czasy dzieciom ktore powinny byc ostatnie do swego typu indoktrynacji


@wytrenowanykremowkarz: A promowanie przez ostatnich kilkadziesiąt lat orientacji hetero (książę i księżniczka) to już nie jest problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Soojin21
@wytrenowanykremowkarz
To bardziej chodzi o to że małe dziecko mając 7 lat w bajce ujrzy pedalstwo i w przedszkolu dziewczynce dziewczynki się zaczną podobać? Bo będzie myślało że to normalne? No plix. O wiele lepszym wzorcem jest normalna para chłopak i dziewczyna a w drugiej części bajki rodzi im się córką albo syn, a tak to co, w kolejnej kupią sobie psa?
  • Odpowiedz
@Soojin21: #!$%@?, wy w ogóle czytaliście co tam jest napisane?
"Po pierwszej części „Krainy Lodu” wielu widzów uważało, że Elsa jest lesbijką. Co ciekawe, w internecie pojawiła się nawet kampania, by Elsa miała dziewczynę: #giveelsaagirlfriend. **Tajemnicze źródłotekst pochylony, na które powołuje się serwis, ujawnia, że głosu dziewczynie Elsy udzielić by miała gwiazda „Westworld” – Evan Rachel Wood, członek społeczności LGBTQ. Informacje te nie są potwierdzone, jednak o homoseksualnej orientacji Elsy i jej ujawnieniu w nowej „Krainie Lodu” mówiłotekst pochylony się już od dawna. "

" Jak informuje serwis Movieweb, w kontynuacji „Krainy Lodu” Elsa
możetekst pochylony** mieć dziewczynę. "

Wykopki przeczytały tytuł bait i kręcą aferę. #!$%@? jak zawsze. Równie dobrze my moglibyśmy sobie tutaj pisać że Elsa to lesbijka pod tagiem #giveelsaagirlfriend no i to wykop mógłby być tym "tajemniczym źródłem". Informacje totalnie z palca wyssane, ale po co czytać znalezisko ¯\(ツ)_/¯ Nawet
  • Odpowiedz
@Poise: Ale po co czytać, widzisz dużo wykopów to wykopujesz, widzisz że jest coś o homoseksualiźmie w bajce to dajesz szybko komentarz, że świat upada, za chwile to będą zoofili i pedofili w bajkach pokazywać no i dostajesz ponad 100 plusów.
  • Odpowiedz
problem w tym ze nachalnie to promujecie, ostatnimi czasy

W jaki sposób? Mówienie 'pary homoseksualne istnieją i też są ludźmi' to już 'nachalna promocja'?


@Soojin21: W taki sposób, że w bajce dla dzieci pokazuje się homoseksualną parę jako normalny związek.
  • Odpowiedz
problem w tym ze nachalnie to promujecie, ostatnimi czasy dzieciom ktore powinny byc ostatnie do swego typu indoktrynacji


@wytrenowanykremowkarz: Heteroseksualizm jest promowany o wiele mocniej i jakoś nikt nie ma z tym problemów. ¯\_(ツ)_/¯
Straszne homokomanda już ładują dildosy i są przygotowane do bombardowań strap-onami. Bądźcie gotowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ponton: @nexetpl: @strfkr @ruzowy_wonsz : nie, nie mam na mysli katolickiego wychowania. zapraszam do rzeczowych, naukowych, obyczajowych dyskusji na ten temat a nie na nachalną promocję w bajkach dla dzieci. sami dopowiedzieliście sobie coś o pedalstwie i przeginacie w drugą stronę, nie mam nic przeciwko istnieniom takich osób, ale wolę żeby nikt na siłę nie robił z bohaterki bajki dla dzieci homoseksualistki tylko po to żeby
  • Odpowiedz