Wpis z mikrobloga

  • 221
https://www.wykop.pl/link/4502305

ŚWIAT SIĘ KOŃCZY! Ktoś w bajce Disneya prawodopodobnie będzie homo. Nastąpi koniec ludzkości, żadne dziecko nie będzie hetero (°° .

Ludzie. Tak jak większość z was wychowywałam się na bajkach Disneya, w których nie był absolutnie żadnego nawiązania do LGBT. I jakoś zostałam lesbijką ¯_(ツ)/¯. Orientacja nie działa w ten sposób, że oglądasz jakąś parę i 'przejmujesz' ich orientację. Pamiętacie jeszce aferę z teletubisiem z czerwoną torebką? Dzieci,które go oglądały są teraz nastolatkiami lub dorosłymi. Jakoś nie widzę wielkiego wysypu transseksualistów.

Dziewczynki nie staną się lesbijkami po zobaczeniu Elsy z dziewczyną. Co najwyżej dzieci oswoją się z widokiem par jednopłcio wych i w przyszłości będą mniej homofobiczne.

A to czy Elsa będzie z mężczyzną czy kobietą... nie ma dla mnie znaczenia. Wyrosłam już z bajek ¯_(ツ)
/¯.

#lgbt #afera #urojeniaprawakoidalne #disney
  • 70
  • Odpowiedz
nie mam nic przeciwko istnieniom takich osób, ale wolę żeby nikt na siłę nie robił z bohaterki bajki dla dzieci homoseksualistki tylko po to żeby wywołać sensację


@wytrenowanykremowkarz: To ty dorabiasz ideologię. Jest bohaterka, ta bohaterka ma się w kimś zakochać. Dlaczego ma to być mężczyzna, a nie kobieta? Dlaczego mamy nachalnie promować związki hetero? Powiedzmy, że 2% społeczeństwa jest homoseksualne, więc w jednej bajce na pięćdziesiąt powinna się zakochać
  • Odpowiedz
@ponton: widzę że do was nic nie trafia - nie podoba mi się taka reklama, więc nie pójdę na film. nikt mnie nie zmusi żebym to lubiał. po ilości plusów pod moim wpisem wnioskuję, że nie jestem sam. jakbym nie lubiał rudych to nie lubiałbym bohaterki, a więc nie poszedłbym na film - to tak w dużym skrócie. pozdrawiam cieplutko

  • Odpowiedz
udowodnij mi że to ja dorabiam ideologię


@wytrenowanykremowkarz: Twierdzisz, że jedna homoseksualna księżniczka Disneya wśród ponad 50 heteroseksualnych to jest reklama homoseksualizmu. ¯\(ツ)_/¯

jakbym nie lubiał rudych to nie lubiałbym bohaterki, a więc nie poszedłbym na film


I twierdziłbyś tak samo jak tutaj, że to reklama rudego koloru włosów? Że dzieciom nie powinno się tego puszczać, bo jeszcze będą chciały się przefarbować? Albo zadawać pytania: "tato, a czemu ona
  • Odpowiedz
@ponton: czy ty teraz porównujesz seksualność do koloru włosów?


homoseksualna księżniczka Disneya w bajce dla dzieci (które tego nie rozumieją, powtarzam po raz któryś) miałaby zostać wykreowana tylko po to, żeby wywołać obyczajowy i polityczny skandal, czyli wy dopisujecie ideologię, prove me
  • Odpowiedz
odczepcie się od dzieci i prowadźcie dyskusje z naukowcami i autorytetami moralnymi


@wytrenowanykremowkarz: I ty twierdzisz, że nie dorabiasz ideologii. xD

Serio myślisz, że to jakaś krucjata homo-komando? To jest tylko zwykły film animowany i ktoś stwierdził, żeby dla odmiany księżniczka znalazła inną księżniczkę, a nie księcia, bo disneyowski Prince Charming to jest oklepany temat od prawie 100 lat, a nawet dłużej, jeśli liczyć
  • Odpowiedz
odczepcie się od dzieci i prowadźcie dyskusje z naukowcami i autorytetami moralnymi

@wytrenowanykremowkarz: I ty twierdzisz, że nie dorabiasz ideologii. xD


@ponton: tak? gdzie tu widzisz dorabianie ideologii z mojej strony? chyba fakty naukowe o seksualności nie są ideologią? teoretyka kultury nie jest ideologią? gdyby to byli politycy to i owszem

nie podoba mi się domniemany film i uważam to za szkodliwą promocję homoseksualizmu szkodliwą również środowisku lgbt, bo kierowaną do dzieci, zrozum że ludzie sami mają sobie wyrobić myśl, a wy bierzecie się za tak tani chwyt jak dzieci, no proszę
  • Odpowiedz
tak? gdzie tu widzisz dorabianie ideologii z mojej strony?


@wytrenowanykremowkarz: Tutaj:

homoseksualna księżniczka Disneya w bajce dla dzieci (które tego nie rozumieją, powtarzam po raz któryś) miałaby zostać wykreowana tylko po to, żeby wywołać obyczajowy i polityczny skandal, czyli wy dopisujecie ideologię, prove me
  • Odpowiedz