Wpis z mikrobloga

Dotarłem (ʘʘ)

11 dni marszu, 260 kilometrow na piechotę przez Portugalię i Hiszpanię, zazwyczaj w prażącym upale, przez wsie i niekończące się winnice. Warto było!

Zdjęcie spod katedry w Santiago de Compostela :)

Więcej postów z trasy tutaj, na fp

#zwtravel
#chwalesie #podroze #podrozujzwykopem #portugalia #hiszpania
zbigniew-wu - Dotarłem (ʘ‿ʘ) 

11 dni marszu, 260 kilometrow na piechotę przez Portug...

źródło: comment_ks2aEYz4wrF6sN31WajIB3PpS2GuvqKp.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zbigniew-wu: Po co chodzić jak można na przykład przejechać samochodem, motocyklem, autobusem, pociągiem, rowerem? Jak odczuwasz przyjemność z poruszania się w najgorszy i najwolniejszy ze sposobów? Pomóż mi to zrozumieć, bo nie rozumiem dlaczego mając milion innych opcji podróży niektórzy chodzą, przecież to straszna strata czasu i energii
  • Odpowiedz
@Lodomir1337: no bez przesady, ale jak mam do wyboru pójść do pracy albo pojechać samochodem to wybiorę samochód, tak samo jeśli mam iść do sklepu to wole wziąć deskę czy rower i na niej podjechać niż iść.
@choochoomotherfucker: No powiedzmy że coś w tym może być.
@Milady88: No tak ale widoki możesz sobie oglądać jadąc chociażby rowerem, na desce, rolkach, hulajnodze. A w zaoszczędzony czas możesz
  • Odpowiedz
@CREATE_USER: jest wiele czynników, głównym tutaj był fakt, ze nie samo Santiago było celem, a właśnie droga do niego - poznanie ludzi pi drodze, obserwowanie, jak pracują i żyją Hiszpanie i Portugalczycy na prowincji.

Samo chodzenie daje mi dużo satysfakcji, jak i czasu na myślenie - dużo lepiej pracuje mi głowa i odpoczywa, jak zmęczony prę do przodu ;) mógłbym napisać w sumie z 20 akapitów na ten temat, ale
  • Odpowiedz
@Wejszlo: ten akurat nie mój, ale jak najbardziej dał radę. Ja praktycznie mam same plecaki z Decathlonu i sobie cenie, ale nie miałem plecaka z najwyższej polki, wiec nie mam porównania :D
  • Odpowiedz