Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @Amelie: @daox: @plecak_odrzutowy: @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @Turocki: pare osób oznaczyłem żeby przedyskutować jedną sprawę, której nikt nie poruszył. Mianowicie jaki idiota na takich zadupiach planuje jazdę egzaminacyjną. Ewidentnie miejsce niebezpieczne żeby ludzi uwalać właśnie na tym na czym egzaminator chciał uwalić bogu winną dziewczynę. Przyczyn należy szukać już na poziomie WORDów które ustalają trasy w ten sposób żeby uwalić jak najwięcej
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Nie w każdym wordzie tak jest. Miałem wczoraj egzamin i dano mi w sumie wszystkie podstawowe drogi, które po prostu musiały być. Żadnego wprowadzania pod stresem na ulice jednokierunkowe, które kończą się w połowie. Nie widzę nic trudnego też w tym miejscu, ale tak szczerze - dlaczego tam są robione egzaminy? Ta miejscowość to wioska.
  • Odpowiedz
jakie jest zadanie egzaminatora? Uwalic egzaminujacego. Pewnie scenariusz był taki, że egzaminator chciał, by dziewczyna przejechała przez przejazd bez uprzedniego zatrzymania się, a po chwili by powiedział, że przykro mi bardzo, ale nie zatrzymała się Pani przed przejazdem kolejowym - proszę się przesiąść..


@RevulsioN: ale wiesz, że jakby depnął hamulec przed znakiem zamiast niej to też by oblała?
  • Odpowiedz
a co mial zrobic jak miernocie auto zgaslo na przejezdzie no #!$%@? xD za nia odpalic i wysprzeglic?


@Sweet_acc_pr0sa: A nie sięgniesz stacyjki z miejsca pasażera? drążka dźwigni biegów też nie sięgnął?
ma pedał hamulca i sprzęgło, mógł kręcić kluczykiem przez cały czas, auto by się toczyło jak było by na biegu
  • Odpowiedz
@j3sion: ale instruktor ma sprzęgło, wiec mógł uruchomić silnik i na pól sprzęgle bez gazu wyjechać...

chciałbym zobaczyć nagranie z samochodu
  • Odpowiedz
@Amelie: Szkoda dziewczyny bo gdyby została w środku, a nie zaczęła wysiadać za późno to by przeżyła. Co do winy no to przepraszam bardzo, ale skoro jest tam znak stop a egzaminator to olał to nie mam pytań.
  • Odpowiedz