Wpis z mikrobloga

@dzikdzikdzik: To. Zadaj pytanie odnośnie jakiejś sytuacji na drodze, ŚMIEJ CZEGOŚ NIE ROZUMIEĆ, to #!$%@? dostaniesz tysiąc komentarzy w stylu; to może odpuść sobie prawko, skoro tego nie rozumiesz? prawo jazdy jest przywilejem, odpuść zanim zrobisz komuś krzywdę itd.

A tymczasem polscy kierowcy (czyli m.in. ci eksperci) mają łatkę #!$%@? piratów, frustratów, którzy są zbyt tępi by ogarnąć jazdę na suwak i których wyczyny można dzień w dzień podziwiać na wykopie
@catch: Jest lepszej jakości filmik niż ten z facebooka i biorąc pod uwagę to że tam jest znak stop i dziewczyna się przed nim nie zatrzymała to pewnie wyglądało tak że minęła ten znak a ten @#&^l egzaminator zatrzymał z przyzwyczajenia wóz by poinformować że nie zdała
@patrzpan: Nie dociekam teraz przyczyn zatrzymania, jedynie zwracam uwagę na to, że egzaminatorowi było łatwiej zwiać, plus nie musiał podejmować tej trudnej decyzji, czy ruszać, czy uciekać, bo za kółkiem nie siedział. Pewnie niedługo się dowiemy jak doszło do wypadku...
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: sorry ale nie zgadzam się z Tobą bo nie wiesz o czym piszesz. Egzaminator nie wybiera trasy przejazdu, ustala to WORD wraz z przedstawicielami miasta, w którym odbywa się egzaminowanie. Doucz się trochę bo najwyraźniej bazujesz na jakiś śmiesznych legendach miejskich. Każde miasto ma swój wydział ruchu drogowego i pewne trasy egzaminacyjne są wydzielone. Uwazasz ze paredziesiąt "elek egzaminacyjnych" może sobie krązyć po mieście jak chce. Tutaj ewidentnie trasa jest
@wiem_wszystko: dobor trasy tutaj nie ma nic do rzeczy, to jest egzamin i właśnie podczas tego egzaminu jest za zadanie sprawdzić różnego rodzaju sytuacje na drodze, w tym rozważne pokonanie przejazdu kolejowego, w 99% przypadków egzaminator depnął by hamulec i po egzaminie. Zdający po takiej akcji następnym razem 100 razy pomyśli zanim tak bezpardonowo wjezdzie na przejazd, niestety w powyższej sytuacji egzaminator zawalił zbyt późną/zła reakcją. Dobieranie banalnych tras to nie
@BijeNiemcaPoKasku: patrz wyżej. zastanawiałbym się też nad potrzebą zapinania pasów przez egzaminowanego. jeżeli egzaminator ma być bez to dlaczego egzaminowany ma mieć je zapięte. to też jest pole do dyskusji jeśli chodzi tylko o egzaminy.

Druga sprawa żaden egzamin nie sprawdza tego jak się zachowasz robiąc to co podlega egzaminowy już na własną rękę. Egzamin sprawdza stopień przygotowania do tego. Ewidentnie jest to miejsce niepotrzebne z racji tego, że ile tak
Egzaminator nie wybiera trasy przejazdu, ustala to WORD wraz z przedstawicielami miasta, w którym odbywa się egzaminowanie.


@wiem_wszystko: Moja dziewczyna zdawała 5 razy i za każdym razem jeździła inną trasą. To egzaminator wybiera trasę. Jedyne co mogą ustalić z przedstawicielami miast to np to by w godzinach szczytu nie wjeżdżać do centrum. Tylko na motor masz ściśle określoną trasę której egzaminator musi się trzymać.

Doucz się trochę bo najwyraźniej bazujesz na
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: a jakie ty masz potwierdzenie ze egzaminator nie ma wydzielonych tras. To ze twoja dziewczyna zdawała 5 razy i za każdym razem inna trasa świadczy o tym, że tych tras jest dużo. W samej częstochowie jest wydzielone kilkanaście. Ale takie szaflary nie są zbyt duże i wiadomo, że tras będzie mniej.

Druga sprawa. Niestrzeżony przejazd kolejowy wraz z gównianą widocznością jest stresującą sytuacją. Jak widać po tym zdarzeniu pewno nawet
a jakie ty masz potwierdzenie ze egzaminator nie ma wydzielonych tras.


@wiem_wszystko: Jeśli mówisz, że coś istnieje to każe ci to udowodnić. Chyba naturalne jest, że nieistnienie czegoś jest niemożliwe do udowodnienia? Zresztą widzę Lki na mieście w bardzo różnych miejscach, nawet odległych od ośrodka.

za każdym razem inna trasa świadczy o tym, że tych tras jest dużo.

Ale gdzie masz #!$%@? dowód, że one są ustalone przez word?
Dodatkowo w
Straszne. Miejsce kierowcy nie wygląda tragicznie, może uderzyła głową w szybę, ale no chyba to nie jest aż tak mocne, żeby zginąć?


@MaNiEk1: nie zginęła, ale została przewieziona w stanie ciężkim do szpitala gdzie zmarła.
człowieku daj sobie powiedzieć ze przejazd ELEK musi być uzgodniony z wydziałem ruchu drogowego w mieście.


@wiem_wszystko: Gdzie masz w ustawach rozporządzeniach coś takiego? I nawet jeśli to sam fakt przejazdu nie mówi nic o ustalanie trasy przejazdu elek. Ba. Urząd jakim jest WORD nie może tego robić skoro nie ma tego jasno w przepisach. Urzędy robią tylko to co mają w rozporządzeniach i przepisach. To obywatel może robić dowolną rzecz
#!$%@? #!$%@? to jest ten kto nagrywał filmik, obrócił telefon w chwile przed waznym momentem i on sie bedzie wypowiadał na temat błędów. No proszzzeeee
@Amelie: Ten filmik jest smutny i świadczy o tym, że instruktor powinien raczej gumno rozrzucać, a nie uczyć jeździć. Samochód gaśnie. Miał około 10 sekund na to, by go odpalić i dać w przód lub w tył- instruktor ma przecież zdublowane pedały, a jak auto by było nawet zepsute, to na rozruszniku da się przejechać.
Trzeba być serio dzbanem by myśleć, że pociąg się zatrzyma ot tak.

Jeśli nie daliby rady
@enron u mnie w mieście oblewało się za nie przekręcenie głowy w chwili "rozgladania się przed przejazdem", więc nie usprawiedliwiam. Oblewałabym za prędkość z jaką zbliżyła się do przejazdu ^^


@mokry_sen_polonisty: przed przejazdem i tak należy się zawsze zatrzymać, więc jeden pies. I po uwaleniu za rozglądanie się gdy auto stoi to raczej skarga na egzaminatora...