Wpis z mikrobloga

@BijeNiemcaPoKasku: patrz wyżej. zastanawiałbym się też nad potrzebą zapinania pasów przez egzaminowanego. jeżeli egzaminator ma być bez to dlaczego egzaminowany ma mieć je zapięte. to też jest pole do dyskusji jeśli chodzi tylko o egzaminy.

Druga sprawa żaden egzamin nie sprawdza tego jak się zachowasz robiąc to co podlega egzaminowy już na własną rękę. Egzamin sprawdza stopień przygotowania do tego. Ewidentnie jest to miejsce niepotrzebne z racji tego, że ile
  • Odpowiedz
Egzaminator nie wybiera trasy przejazdu, ustala to WORD wraz z przedstawicielami miasta, w którym odbywa się egzaminowanie.


@wiem_wszystko: Moja dziewczyna zdawała 5 razy i za każdym razem jeździła inną trasą. To egzaminator wybiera trasę. Jedyne co mogą ustalić z przedstawicielami miast to np to by w godzinach szczytu nie wjeżdżać do centrum. Tylko na motor masz ściśle określoną trasę której egzaminator musi się trzymać.

Doucz się trochę bo najwyraźniej bazujesz na jakiś śmiesznych legendach
  • Odpowiedz
a nie ma na celu wrzucać egzaminowanego w każdą stresową sytuacje która się pojawi na drodze.


@wiem_wszystko: No tak wielki znak stopu to taka stresująca sytuacja. Ciekawe co taki człowiek zrobi jak wjedzie do miasta z tramwajami. Może jeszcze nie sprawdzajmy umiejętności zatrzymania na czerwonym bo przecież skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną to wielce stresująca sytuacja xD
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: a jakie ty masz potwierdzenie ze egzaminator nie ma wydzielonych tras. To ze twoja dziewczyna zdawała 5 razy i za każdym razem inna trasa świadczy o tym, że tych tras jest dużo. W samej częstochowie jest wydzielone kilkanaście. Ale takie szaflary nie są zbyt duże i wiadomo, że tras będzie mniej.

Druga sprawa. Niestrzeżony przejazd kolejowy wraz z gównianą widocznością jest stresującą sytuacją. Jak widać po tym zdarzeniu pewno
  • Odpowiedz
a jakie ty masz potwierdzenie ze egzaminator nie ma wydzielonych tras.


@wiem_wszystko: Jeśli mówisz, że coś istnieje to każe ci to udowodnić. Chyba naturalne jest, że nieistnienie czegoś jest niemożliwe do udowodnienia? Zresztą widzę Lki na mieście w bardzo różnych miejscach, nawet odległych od ośrodka.

za każdym razem inna trasa świadczy o tym, że tych tras jest dużo.

Ale gdzie masz #!$%@? dowód, że one są ustalone
  • Odpowiedz
Straszne. Miejsce kierowcy nie wygląda tragicznie, może uderzyła głową w szybę, ale no chyba to nie jest aż tak mocne, żeby zginąć?


@MaNiEk1: nie zginęła, ale została przewieziona w stanie ciężkim do szpitala gdzie zmarła.
  • Odpowiedz
człowieku daj sobie powiedzieć ze przejazd ELEK musi być uzgodniony z wydziałem ruchu drogowego w mieście.


@wiem_wszystko: Gdzie masz w ustawach rozporządzeniach coś takiego? I nawet jeśli to sam fakt przejazdu nie mówi nic o ustalanie trasy przejazdu elek. Ba. Urząd jakim jest WORD nie może tego robić skoro nie ma tego jasno w przepisach. Urzędy robią tylko to co mają w rozporządzeniach i przepisach. To obywatel może robić dowolną
  • Odpowiedz
@MaNiEk1: ja mam wrazenie, ze na tym filmiku widac jakby ona tez zaczela wysiadac i wtedy nastapilo uderzenie, mozliwe, ze jakby zostala w srodku przezylaby
  • Odpowiedz
#!$%@? #!$%@? to jest ten kto nagrywał filmik, obrócił telefon w chwile przed waznym momentem i on sie bedzie wypowiadał na temat błędów. No proszzzeeee
  • Odpowiedz