Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do Mirków, co są w prywatnej opiece #medicover i byłbym niezmiernie wdzięczy jakby ktoś mógł odpowiedzieć.

1. Zapisałem się do prywatnej opieki medycznej Medicover na "PROGRAM OPIEKI MEDYCZNEJ "ZDROWIE PREMIUM"". Mam jakiegoś .pdf z #pracbaza, z którego wynika że za każdą wizytę u specjalistów do których chcę się udać płacę 15zł. Podczas zapisywania się w necie na wizytę mam takie coś jak na screenie niżej. Płacę w końcu czy nie?
2. Ew. płacenie 15zł to już u lekarza, w rejestracji czy jak?
3. Po zapisaniu się od razu idę do lekarza w danym terminie, czy muszę jeszcze coś pozałatwiać w rejestracji? Nigdy nie byłem w żadnej prywatnej opiece...
4. Dostaliście może jakąś kartę? Zapomniałem o to podpytać dzisiaj, gdy szedłem odebrać hasło do logowania się na portal. Dostałem login (numer "karty") na małe karteczce ręcznie wypisane. Otrzymam finalnie jakąś kartę? Listem? Sam mam odebrać?
5. Czy jeśli terminy są dość słabe, a ktoś odwoła wizytę to dostaję powiadomienie, że mogę wskoczyć szybciej albo co?

Z góry naprawdę dziękuję
#sluzbazdrowia #leczenie #zdrowie #lekarz #gliwice #katowice #medycyna
Pobierz Atexor - Mam pytanie do Mirków, co są w prywatnej opiece #medicover i byłbym niezmier...
źródło: comment_brOL40uqec8UYUol5YdC4KQexFcQ7xI4.jpg
  • 5
@Atexor ad 4. Kart już nie ma, jest wymagany tylko numer. Masz też aplikacje gdzie mozna się umawiać na wizyty.
Ad 3. Po zapisaniu się idziesz do rejestracji, by potwierdzić wizytę w dniu wizyty. Tam już przekazują twoją kartę zdrowia lekarzowi.
Ad 5. Nie ma powiadomień trzeba odswieżać strone lub apke z rezerwacjami.

Ad 1. 2. Nie wiem
@dzihau: tu właśnie mały problem. Niezbyt przepadam za rozmowami telefonicznymi, a na www nie ma wszystkiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

3. Czyli dobrze się domyślałem.
4. Szkoda, chyba wolałbym kartę, ew. spersonalizowany login, bo numerek mogę zapodziać/zapomnieć.
5. Czyli de facto będąc zapisanym, mogę sprawdzać co jakiś czas, zapisać drugą wizytę, a starą z późniejszą datą odwołać. Też w sumie jakieś wyjście, pytanie czy ludzie często je
@Atexor: pracowałem w nzozie i mieliśmy konrtakt z medicoverem w zakresie opieki zdrowotnej pracowników firm które u nich wykupiły pakeity, więc tak:
1. masz to z roboty tak? jeśli chodzi o odpłatność specjalistów- zobacz jakich masz za free w pakiecie podstawowym, a jakich po : znajdującym się po "15 PLN", firmy różnie negocjują i niektóre opłacają pracownikom nawet całe kompleksowe badania


2. u mnie było płacone w rejestracji i z tej
@jokefake:
1. Tak z pracy. Mam na UoP na określony, więc sam to opłacam, ale pakiet to jakiś premium. Pracodawca dawał nam taki pdf ze świadczeniami jaki świadczy MediCover. I właśnie to się nie zgadza z tą darmową wizytą. Zresztą na samej stronie także - na pomarańczowo na screenie "usługa częściowo odpłatna", aby w uwagach było że darmowa.

Poza tym dobrze wiedzieć, że takie coś jest. U mnie - przynajmniej jak