Wpis z mikrobloga

4 miesiące temu zostawiła mnie narzeczona, po 7 latach związku. Dzisiaj idę na pierwszą od 7 lat pierwszą randkę. Od rana nic nie jem tak się stresuję xD

Ile plusów na tyle procent to #!$%@?ę xD

#zwiazki #tinder #badoo #chad
  • 192
  • Odpowiedz
Teraz niebieski mowi ze jakbym odeszla celowalby w dziewczyny 16-20 max.


@orzeszkowakrolowa: 16-20 max dla 30-latka? xD jak miałam te 16, 17 lat i np. jakiś facet (z wyglądu po 25 r.ż.) na mieście zaczynał mnie podrywać lub którąś z moich koleżanek, to był dla nas po prostu creeperem
  • Odpowiedz
@lab_rat: Jaka przyjales postawe myslowa zeby dojsc do siebie po rozstaniu?
U mnie minelo 1,5 roku od rozstania, 4 miesiace przed slubem i ja nadal nie moge sie pozbierac, bo sadze ze to byla milosc zycia.
Ona w tym czasie zdazyla wziac slub miesiac temu.
  • Odpowiedz
Ja? No #!$%@? max.

@nint: Przedrostek "prze" w mowie potocznej wzmacnia pozytywnie znaczenie następującego po nim rzeczownika. Przykłady:
1. Przekozak! - człowiek dzielny, brawurowy, odważny.
2. #!$%@?! - jak wyżej.
W tym kontekście "#!$%@?" musi oznaczać mega seksowną laskę.
  • Odpowiedz
@marc1027: co, mam siedzieć i płakać co najmniej przez rok? xD
@peoplearestrange: nawet Cię rozumiem. Generalnie żałuję tego komentarza, ale po prostu jak myślę o mojej byłej i jej nowym koledze to, jakby to powiedział pewien słynny polski kulturysta, "wzbudza to we mnie ogromne emocje".
@wilku88: pewnie pomogło bardzo, że sam fantazjowałem od jakiegoś czasu o tym, żeby to zakończyć - ale zerwanie z kimś po 7 latach to
  • Odpowiedz
@orzeszkowakrolowa: zapoznaj sie moze z definicja slowa ,,rywalizacja''. Sama przyznalas, ze nic nie robisz i czekaz az jakis niebieski do Ciebie zapajacuja aka podrywa. Tym samym Ty nie rywalizujesz. Jestes strona bierna a ta nie rywalizuje, mozesz co najwyzej byc przedmiotem rywalizacji, ale nie jego podmiotem. Z wlasnej woli. Ale coz, nikt nie moze odebrac nikomu prawa do bycia traktowany jako przedmiot.
  • Odpowiedz