Wpis z mikrobloga

#!$%@?, idzie madka z gówniakami nad wodę, ojciec ma #!$%@?. Na miejscu znaki, że nie można w tym miejscu pływać, że teren niestrzeżony, a w ogóle to nawet na plaży strzeżonej był zakaz kąpieli. Co robi madka Polka? #!$%@?, przecież nie po to jechała nad morze, by teraz nie pływać. Gówniaki toną i co robi madka?

- Zawiadomienie to dotyczy narażenia na bezpośrednie ryzyko utraty zdrowia i życia, a w konsekwencji nieumyślne spowodowanie śmierci dzieci przez osoby, które pełniły dyżur ratowniczy w tym momencie na tym kąpielisku - powiedział adwokat Paweł Zacharzewski.


To jest #!$%@? kpina. #!$%@? się na miejsce, gdzie nie można pływać, gdzie nawet pogoda na to nie pozwala, gdzie ratownicy nie mają obowiązku nikogo pilnować i jeszcze zwalaj na nich winę za swoje #!$%@?. Chciałbym, żeby sędzia, po zapoznaniu się z materiałem, zlecił zbadanie tej sprawy prokuraturze i skupienie się na winie madki w całej tej sprawie. Mimo to, już i tak szkoda mi tych ratowników, że są #!$%@? w takie szambo, zamiast spokojnie skończyć sezon.

Dziwicie się, że w Chinach znieczulica, to patrzcie tutaj. Ratownicy przeprowadzili akcję na nieswoim terenie i jeszcze #!$%@? chce ich się #!$%@?ć w popełnienie przestępstwa...

#bekazpodludzi #madki #logikarozowychpaskow #gownowpis #boldupy #ratownictwo #zalesie
  • 32
  • Odpowiedz
Podejrzewam, że kiedy opadnie kurz, to "media" zaczną badać również sprawę niewystarczającej opieki nad dziećmi.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Można by było się #!$%@?ć jakby oznaczeń nie było. Ale była czerwona flaga, zakaz kąpieli. Nie dopilnowali dzieciaków a teraz wszyscy winni tylko nie oni. Ja #!$%@?, jestem tak samo oburzona tą sprawą co Ty. Na miejscu ratowników #!$%@?łabym tę robotę, hajs niewielki w porównaniu do zapewne częstych takich wysrywów idiotów.
  • Odpowiedz
Bywa też tak, że jak jest czerwona flaga to ratownicy pilnują żeby ludzie nie wchodzili do wody. Gwiazdają na takich i każą im wyjść z wody. Wtedy tacy ludzie najczęściej idą tam gdzie ratownik "może im skoczyć" czyli poza plaże strzeżoną. Mogło być podobnie tutaj. Ja wiem, że w morzu największa zabawa jest jak są fale. Sam niedawno wróciłem z nad Bałtyku i najwięcej frajdy jest podczas fal. Ale mimo, że dobrze
  • Odpowiedz
Ta kobieta nie ma absolutnie żadnych podstaw by w ogóle cokolwiek mówić na Ratowników, powinna być im nawet wdzięczna, że próbowali odratować jej gówniaka, a zamiast tego idzie z tym do sądu, by chronić swoją dupę. Przecież to jakiś absurd.


@bezbekpol: żeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości, sąd już podczas sprawy z jej powództwa powinien jej #!$%@?ć karę i skierować sprawę do rodzinnego z powodu pozostawienia potomstwa bez opieki. A media
  • Odpowiedz
Pracowałem na plaży jako ratownik przez kilka lat. Zachowania w stylu "a jak pójdę na niestrzeżoną to mogę wszystko?" czy "my tu tylko do kolan wejdziemy" są nagminne. Ludzie są głupi i roszczeniowi, nie przetłumaczysz. W tym przypadku, jakby fala zwrotna to było mało, dzieci kąpały się przy budowli hydrotechnicznej, co już jest kompletnie skrajną głupotą. Jak dla mnie wyłączną odpowiedzialność za śmierć tych dzieci ponoszą rodzice przez swoja głupotę. To, co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bezbekpol: ok akcja tyczy się moich okolic więc pozwolę sobie na kilka zdań.
Niestety turyści przyjeżdżają i zachowują się niczym dzicz. Niszczą okolice a do tego łamią wszystkie możliwe znaki i zakazy.
Mam nadzieję, że nie będzie konsekwencji wobec chłopaków a sprawa nie utonie i ktoś uświadomi tą madkę.
Kilka lat temu sam byłem świadkiem jak 2 letnie dziecko uderzyła fala i zaczęło się topic. Ludzie stojący po 2 metry od
  • Odpowiedz
@bezbekpol: pan mecenas Paweł bardzo lubi medialne sprawy - im głośniej tym lepiej, nie ważne, że bez sensu. najprawdopodobniej udział rodziców w tym wszystkim sprowadził się do popisu pod pełnomocnictwem, dalsze działania, m.in. złożenie zawiadomienia, to już jego własna inicjatywa. taka praca adwokata, żeby jak najbardziej wybielać klientów, a taktyka na złożenie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa zanim postawią zarzuty klientowi jest bardzo popularna i pewnie przedłuży cały proces.
  • Odpowiedz