Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że są tu jej znajomi. Tak na marginesie, nigdy nie miałem dziewczyny. Zmyśliłem to żeby wywołać u niej ból d--y.

#anonimowemirkowyznania #przegryw #tinder #tfwnogf #s--s #zwiazki #podrywajzwykopem #rozwojosobistyznormikami #psychologia #psychiatria #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mirekszukazony #wychodzimyzprzegrywu
p.....0 - Mam nadzieję, że są tu jej znajomi. Tak na marginesie, nigdy nie miałem dzi...

źródło: comment_qy1xotj0kWkyC1pYEekANeBlOEjpD6X8.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj ch6ba nie spotkałem się z większym zażenowaniem. Jak można komuś wytrącać to, że podoba się danej osobie taka, a nie inna osobistość. Czyli ja mając 199cm wzrostu moge się umawiać tylko z laskami 185+ zeby takim spierdoxom marketu nie psuć wśród niskich różowych XD (taka wasza logika spierdoxy) Nawet nie wiem co miało na celu publikacji tych wypocin XD
  • Odpowiedz
@przegryw90 to jest totalny bezsens vo piszesz. Teraz sytuacja irl. Bylem z super laska, ktora miala 159cm. Wszystko bylo spoko, dobrze wygladalismy I UWAGA Teraz twoim zdaniem nie moge miec dziewczyny niskiej mimo, ze mi sie podoba, bo moge zepsuć rynek matrymonialny dla męskich karłów z chujkwym ryjem xd
  • Odpowiedz
@przegryw90 czyli jak sie zakochasz w dziewczynie ponizej 165cm wzrostu i bedzie ona Twoim idealem, bedzie zainteresowana Toba to i tak nic z tego nie wyjdzie bo mezczyzna 190cm moze byc z kobieta 175+
  • Odpowiedz