Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że są tu jej znajomi. Tak na marginesie, nigdy nie miałem dziewczyny. Zmyśliłem to żeby wywołać u niej ból dupy.

#anonimowemirkowyznania #przegryw #tinder #tfwnogf #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #rozwojosobistyznormikami #psychologia #psychiatria #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mirekszukazony #wychodzimyzprzegrywu
p.....0 - Mam nadzieję, że są tu jej znajomi. Tak na marginesie, nigdy nie miałem dzi...

źródło: comment_qy1xotj0kWkyC1pYEekANeBlOEjpD6X8.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegryw90: Oj ziom, bardzo kiepska prowokacja. Rozumiem walkę o akceptację niskich facetów, ale bez sensu jest zakazywanie brania im wysokich. To tak jakbyś kazał grubemu facetowi brać tylko grube panie do pary, a odmawiać tym szczuplejszym. To się kupy nie trzyma, bo to strasznie sztuczny zakaz.
  • Odpowiedz
@PanDarcy: Jak to się nie trzyma? Wysokich różowych i niebieskich jest znacznie mniej niż niskich. Przez to że jakiś dryblas bierze lochę o wzroście 165cm to wolne zostają te wyższe, ale one też nie chcą brzydkich, bo czekają na ładniejszego. Gdy wysocy przestaną brać te niewyrośnięte, wtedy zostanie więcej dla niskich, ale i wysokie widząc, że wyżsi zaczęli się wiązać z różowymi o wzroście minimum 175cm, to nie będą już
  • Odpowiedz
@przegryw90: No tak by było dobrze, a jeszcze lepiej by było gdyby pary dobierały się tylko i wyłącznie na podstawie charakteru, pomijając wygląd w ogóle. Niestety tak nie jest i sztuczne narzucanie tego nie ma racji bytu. Swoich popędów nikt tak łatwo nie pokona, a też nie każdy ma wybór. Czasem ci wysocy wola wybrać tą 160cm, bo akurat się jej podobają, a wśród tych 175cm nie mogą znaleźć żadnej
  • Odpowiedz
@tallman: Winę w 99% ponoszą różowe, które mimo wzrostu stosują sztuczki aby Chad się nimi zainteresował. Gdy widzisz małą #!$%@?ę, która rozchyla przed tobą nogi to nie myślisz racjonalnie. Nie mija tydzień i jesteś już w jej sidłach. Rasa żeńska jest przebiegła.
  • Odpowiedz