Wpis z mikrobloga

MPK Poznań - jak kilkoma decyzjami spieprzyć sobie opinię u kilku grup społecznych.

Podpisz umowę z grupą wspierającą #lgbt w sprawie nośnika reklamowego na tramwajach, zerwij umowę przed jej zakończeniem, bo na fejsiku janusze krzyczo, że się nie podoba.

Oj, pewnie będzie o tym głośno.

#poznan #lgbt #neuropa
Pobierz P.....V - MPK Poznań - jak kilkoma decyzjami spieprzyć sobie opinię u kilku grup społ...
źródło: comment_T5TrXGigs2H9uCYDR79RFhmPo1iluHfX.jpg
  • 321
więc uparcie musieliście brnąć w to dalej i dalej dzielić i tak już bardzo mocno spolaryzowane społeczeństwo.


@Nivele: XDDDDDDDDDDDDDDDDD Tak bardzo podzielone, znaczy poczekaj - masz na myśli ludzi, których dupsko piekło bo papierowa tęcza? XDD Przecież to jest poziom 3 latka na "podział społeczeństwa" - 3latków nie traktuje się poważnie tylko mówi im, że mają być cicho i grzecznie XDD
@siemankojanko niech ludzie heteroseksualni przestaną obnosić się swoimi związkami publicznie, to będziemy w domu. Nie chce wiedzieć, że jakaś kobieta obciąga swojemu chłopakowi, nie chcę widzieć, jak wychodzą na miasto za rękę, niech się tym nie afiszują. Pasuje? Tobie takie porównanie pasuje i jest zwyczajnym objawem ignorancji, bo naprawdę nie wiem jak można nie odróżnia homoseksualizmu od pedofilii i jeszcze się tym chwalić.
@James_Earl_Cash prawa do zawierania związków małżeńskich, a co za
Kolejna piękna dyskusja.
Można obrażać katolików (ostatnio bardzo popularne na wykopie)
Można obrażać żydów.
Można śmiać się z niepełnosprawnych.
Można śmiać się śmiać z murzynów.
Ale nie można ani jednego złego słowa powiedzieć o osobach homoseksualnych - bo jest się - cytuje z poprzednich wpisów - zacofanym, uwstecznionym, degeneratem, ciemnotą, debilnym prawakiem itp.
@siemankojanko:

no tak, ale komunikacji uzywaja tez normalni ludzie, ktorych to razi w oczy jak i zreszta mnie. Na szczescie posluchali niezadowolonych ludzi, ktorzy stanowia wiekszosc i koniec zabawy. Jak mozna ludziom wmawiac, ze to jest normalne i zaakceptujcioe nas. Za kilka lat moze pozwola im adoptowac dzieci :/ a najlepszy ich argument jest, ze pingwiny i inne zwierzeta tez sa homo, no zajebiscie porownywac sie do zwierzat XDDD


o #!$%@?