Wpis z mikrobloga

@ParsecV: no tak, ale komunikacji uzywaja tez normalni ludzie, ktorych to razi w oczy jak i zreszta mnie. Na szczescie posluchali niezadowolonych ludzi, ktorzy stanowia wiekszosc i koniec zabawy. Jak mozna ludziom wmawiac, ze to jest normalne i zaakceptujcioe nas. Za kilka lat moze pozwola im adoptowac dzieci :/ a najlepszy ich argument jest, ze pingwiny i inne zwierzeta tez sa homo, no zajebiscie porownywac sie do zwierzat XDDD
  • Odpowiedz
Ciekawe czy były jakieś zapiski o karze w przypadku niedopełnienia umowy i z czyich pieniędzy ta kara będzie zapłacona.

  • Odpowiedz
@siemankojanko: Jestem gejem i tak jak Ty jestem normalny: sram, szcze, #!$%@? big maki, kocham, nienawidzę, wdupcam kozy z nosa, pocę się, spuszczam się, kupuje papier toaletowy, jem gorący kubek knorr i JEŻDŻĘ MPK.
  • Odpowiedz
@ParsecV: pewnie nie będzie, a racje mają, bo są jednak firmą miastową i powinni się liczyć z opiniami swoich klientów.
Swoją drogą, choć nie mam nić przeciwko homoseksualistom i większości tej ferajny, to kampania polegająca na wciskaniu wszędzie gdzie popadnie tęczowej flagi jest po prostu śmieszna.
  • Odpowiedz
@siemankojanko:

uwazasz, ze promowanie homo to spoko opcja?


Walka o równe prawa osób LGBT to bardzo spoko opcja. To moralna opcja. Ty reprezentujesz postawę niemoralną, patologiczną. Reprezentujesz ciemnotę.

Moze zacznijmy promowac pedofilie i sranie sobie do ryja, bo sa tez tacy co to lubia i moze czuja sie dyskryminowani?


Mówisz o jakiejś niezwiązanej sprawie. Trzymaj się tematu, a nie wyskakujesz z czymś losowym. Równie dobrze jakiś debil podczas manifestacji w sprawie
  • Odpowiedz