Wpis z mikrobloga

@ParsecV: jestem pewien ze przecikow było więcej B)
Ale fakt, po co w takim razie podpisywali umowę jeśli ja teraz zerwali. Już mogli o końca trzymać te tęcze i napisac posty na fb. Teraz tylko kary zapłacą
  • Odpowiedz
@Nivele Niby masz to w dupie a srasz się o te flagi jak debil. Jedzie sobie tramwaj z flagą i co ci to przeszkadza? Reklama jak każda inna. Widać w tym wątku że wcale nie prezentujesz postawy neutralnej tylko taką zgrywasz a tak naprawdę nie roznisz się niczym od prymitywa @siemankojanko

Co do MN to tak się składa byłem na nim i to zwykle seanse nienawiści. Praktycznie żadnych patriotycznych haseł
  • Odpowiedz
Powiedz lepiej co sadzisz o tym zeby geje mogly posiadac dzieci? :)

Oczywiście, że osoby LGBT powinny mieć możliwość posiadania dzieci.


@ghostface: Ale jakim cudem skoro nie są w stanie się rozmnażać? ;(
  • Odpowiedz
@ghostface: Myślę że wraz z Siemankojanko zeszliście na zły tor.
Tęczowe flagi i reklamowanie LGBT zakrawa o taki baner "Dzięki komunizmowi wytępiono wiele chorób i analfabetyzm". Jest to prawda, jednak sam komunizm nie jest specjalnie lubiany przez opinię publiczną. Tak samo tolerancja wobec homo jest ważna, jednak samo LGBT nie kojarzy się dobrze. Gdyby pedzie nie chowały się za tajemniczymi organizacjami tylko były same sobie okrętem, żaglem i kapitanem łatwiej
  • Odpowiedz
niepelnosprawni nie robią takiej błazenady, nie organizują marszów, nie krzyczą o swoim ucisnieniu przez społeczeństwo, nie ma ich w każdym serialu netflixa, nie włażą z butami w kazdy aspekt życia innych, nie chcą krzywdzić dzieci i nie rzucaja inwektywami na prawo i lewo o patusach, prymitywach i ciemnogrodzie


@Nivele: Mylisz się niepełnosprawni przez lata walczyli o swoje prawa głośniej niż osoby homo
poczytaj sobie o ruchach emancypacji osób niepełnosprawnych o
M.....a - > niepelnosprawni nie robią takiej błazenady, nie organizują marszów, nie k...

źródło: comment_bWx6jrK3wIkjvEp0Gl1lSDxLLZL0PuWL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
LGBT nie kojarzy się dobrze. Gdyby pedzie nie chowały się za tajemniczymi organizacjami tylko były same sobie okrętem, żaglem i kapitanem łatwiej by reszcie społeczeństwa przychodziły pewne kwestie związane z homo.


@ZercaMirkoslaw: po #!$%@? ta mikro agresja i lgbt to nie jest tajna organizacja... to nawet nie jest organizacja XD
  • Odpowiedz
@ParsecV:
Brawo MPK, skoro pasażerowie masowo składali skargi a są de facto klientami miejskiego publicznego przewoźnika i spółka wysłuchała ich to nic tylko się cieszyć. Widać że firma dba o PR i zadowolenie klientów.

Sam słyszałem że motorniczy nie chcą z tym jeździć na dachach bo im zwyczajnie wstyd. W tym momencie również popieram reakcję MPK że dba o samopoczucie swoich kierowców nawet kosztem swoich zysków. W końcu zadowolony kierowca - uprzejma jazda i pomoc pasażerom.

MPK popieram! Bardzo
  • Odpowiedz
  • 0
@Nivele jeśli w serialu masz około 20 postaci, to statystycznie jedną z nich musi być homo. poza tym możesz dalej oglądać swoje seriale gdzie nie ma gejowizny, np ojca Mateusza
  • Odpowiedz
@MikiGRU: ta, widać jak poinformowani byli ci ludzie - jeden motorniczy odmówił prowadzenia pojazdu, bo twierdził, że tęcza oznacza popieranie pedofilii...

Poza tym flagi Watykanu albo Lecha Poznań też były wywieszane na poznańskich pojazdach i jakoś wtedy nie słyszałem o kontrowersjach.

I ludzie LGBT też są klientami, co widać w komentarzach na facebooku. A akcję popierały również osoby heteroseksualne. Więc teraz MPK przegrało zaufanie obu grup. I dodatkowo za zerwanie
  • Odpowiedz