Wpis z mikrobloga

@Marynowane_Gowno jak mają normalnie żyć, skoro nie są tolerowani? Będą cicho, to z ogóle będą sobie mogli pomarzyć o wyjściu za rękę na miasto ze swoim partnerem, jeśli teraz muszą liczyć się z konsekwencjami, pomimo że ciągle jest o tym głośno. No zajebiście łatwo powiedzieć coś takiego z perspektywy człowieka, który może ze swoją połówką lizać się z przestrzeni publicznej i nikt mu uwagi nie zwróci, bo to przecież "normalne".
  • Odpowiedz
Jak to jest, że wiele wyborców PiSu popierających "dekomunizację", po wódce przyznaje, że wg nich za PRLu było lepiej, tylko ludzie u steru byli nie tacy, jacy powinni być?


potrzebneźródło.jpg
Ciężko się dyskutuje z czyimiś urojeniami.

Jak to jest, że partia rzekomo walcząca z komuchami, kopiuje praktyki z czasów PRLu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Nidor: Homoseksualizm sam w sobie ni mnie ziębi ni grzeje, ale jednak wydaje mi się że bez tych wszystkich parad i innego cudowania ludzie by to mieli po czasie po prostu w dupie, zobaczyli by na ulicy parę homo raz drugi trzeci, z początku może by kręcili nosem a potem i tak każdy by się przyzwyczaił, byłoby to zjawisko które po prostu, najzwyczajniej w świecie po cichu weszło do społeczeństwa.
  • Odpowiedz
dwóch co najmniej. Nie jestem LGBT i spieprzyli sobie opinię u mnie i wszystkich tu komentujących nie psychoprawaków. Już masz kilka.


@Naxster: kilku wykopków na wykop.pl to jeszcze nie grupa społeczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ParsecV: wystarczy wejść na komentarze pod postem by zobaczyć tę "większość". Większość jest #!$%@? usunięciem, większość likuje wszelkie komentarze negatywne.
Co ciekawe, wszystkie pozytywne wyglądają na pisane przez psychofrustratów.
"No bardzo dobrze, bo strasznie źle się czułem wracając dziś" (tramwajem z dwoma małymi flagami na dachu...
"I BARDZO DOBRZE NIE MA CO WSPIERAĆ DEWIACJI"

Typowo, większość zastraszona przed drącą mordy psychomniejszość.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: owszem jest, z definicji. Komentarzy negatywnych pod postem MPK też jest więcej. Reakcji negatywnych też.

No ale widzę bordo to od razu wiadomo, że to alternatywna rzeczywistość.
  • Odpowiedz