Wpis z mikrobloga

ludzie by to mieli po czasie po prostu w dupie


@Marynowane_Gowno: jakby ludzie mieli homoseksualizm w dupie to nie marnowaliby czasu na pisanie w necie jak bardzo to jest dewiacja itd Nie organizowali band by na nich polować.
  • Odpowiedz
@ghostface: o kurde xD kolego mocno płyniesz z tymi inwektywami. Zatknij sobie te flagę w odbyt, albo wytatuuj na czole LGBTQWERTY, ale od pojazdów komunikacji miejskiej to się odwalcie, one są dla wszystkich, nie dla lgbtqwerty
  • Odpowiedz
Nie wiem dlaczego posłuchali się uwstecznionej ciemnoty i podjęli taką decyzję.


@ghostface: bo kierowali się przy obu decyzjach zyskiem bądź minimalizowaniem strat.
Swoją drogą nie podoba mi się kierunek, w jakim idzie ruch LGBT. Te nabuzowane testosteronem baby są odrażające i nie chodzi mi o wygląd a o sposób zachowania. Do #!$%@? nędzy cały ten dorobek naukowy w kwestii niwelowania stereotypowych ról męskich i kobiecych jak krew w piach, bo
  • Odpowiedz
@Salieri_: nie nie mów, że w rodzinie homo nie ma dużego prawdopodobieństwa na to, że dziecko również będzie chciało stworzyć rodzine z partnerem tej samej płci?


@siemankojanko: No nie ma, co zostało wykazane w badaniach już z milion razy, ale oczywiście prawacka ciemnota wie lepiej xD
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: Urocze, że opłacony (wnioskując po jakże żywotnej aktywności w walce z nieprawomyślnymi) troll implikuje mi niesamodzielne myślenie i wyprany mózg xd

Posiadanie wątpliwości to cnota.

Takich wątpliwości jakie sam pokazałeś w swoim wypierdzie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Soraski,
  • Odpowiedz
Homoseksualizm sam w sobie ni mnie ziębi ni grzeje, ale jednak wydaje mi się że bez tych wszystkich parad i innego cudowania ludzie by to mieli po czasie po prostu w dupie, zobaczyli by na ulicy parę homo raz drugi trzeci, z początku może by kręcili nosem a potem i tak każdy by się przyzwyczaił, byłoby to zjawisko które po prostu, najzwyczajniej w świecie po cichu weszło do społeczeństwa. A teraz?


Dokładnie
  • Odpowiedz
W ogóle te gadki, że ten ruch jest przeciw dyskryminacji, a akronim lgbtqwerty odnosi się do gejów, lesbijek itd., nie ma tam miejsca dla heteroseksualistów. Ruch lgbtqwerty jest dyskryminujący, fashystowski i powinien zostać zdelegalizowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ParsecV: Ja pierniczę, ludzie naprawdę są zacofani (stąd zresztą takie, a nie inne, wyniki wyborów) - u mnie w pracy te chorągiewki to był normalny temat rozmów, pośmialiśmy się, jakieś hehe żarciki dotyczące orientacji poszczególnych osób w firmie i tyle, wszystko z humorkiem, tylko jedna koleżanka stwierdziła w normalny sposób, że po prostu się nie podoba. A januszeria w tym czasie robi wielkie halo bo BEDAŁY WSTRĘTNE PLUJOM NA POLSKIE
  • Odpowiedz