Wpis z mikrobloga

niepełnosprawni nie pchają się z każdej strony afiszując swoją niepełnosprawność


@Lucius: jak to nie? Wyjeżdżają na wózkach na miasto, zamiast zostawić je w domu, gdyby Bóg chciał, żeby człowiek jeździł na wózku, to rodzilibysmy się z kółkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ze tylko nienormalnych to razi?


@siemankojanko: zaczynasz chwytać, brawo!
  • Odpowiedz
Nie - cały naród ma was głęboko zgodnie z tym na co sobie zapracowaliście


@Nivele: i dlatego poparcie m.in. dla związków partnerskich z roku na rok rośnie i już przekroczyło 50%.
  • Odpowiedz
@AtoMan: to powiedz jak to jest wychować się w rodzinie z nienormalnym tatą i nienormalną mamą. W ogóle jak nienormalni ludzie wymyślili samochód, telefon, czy internet? Jak to jest żyć w kraju gdzie nienormalni ludzie sprzedają ci bilety do kina i naprawiają auto? Oddasz swoje dziecko nienormalnej opiekunce, czy wyślesz do nienormalnego lekarza?
  • Odpowiedz
to powiedz jak to jest wychować się w rodzinie z nienormalnym tatą i nienormalną mamą


@siemankojanko: mam wrażenie, że wiesz o tym lepiej, niż ja.

A tak poza tym nie mam pojęcia, o co ci chodzi w tej chwili xD
  • Odpowiedz
@siemankojanko no ty zdecydowanie do normalnych nie należysz, pomimo że pewnie za takiego się uważasz. Mam na myśli całokształt, walczysz z nauką, bo coś ci się wydaje, porównujesz homoseksualizm do fili, sugerujesz, że nie będziesz potrafił rozmawiać z własnym dzieckiem, bo sam napisałeś, że nie wiesz jak wytłumaczyć tak banalną kwestię jak odmienna orientacja seksualna. Z czym do ludzi? Skąd wy się bierzecie? Idź poczytaj raz jeszcze swoje wypociny i może
  • Odpowiedz
@wielooczek - jak to jest, że cała PZPRowska śmietanka brzydzi się PiSem jak diabeł święconą wodą, a wam i tak można te głupoty o PRL wciskać do głów?

Tumanowicz, Urban, Mazguła, Jaruzelski, Kiszczak i cała reszta czerwonych świń stoi (przynajmniej ci, którzy jeszcze żyją) po tej samej stronie barykady co ty, matołku. Nie ma tu żadnej proporcji...

A ostatnio miałem (nie)przyjemność pracować z zawodowym wojskowym LWP. Oczywiście dumny jak paw ze
  • Odpowiedz
@Nidor: może wiedziałbym jak wytłumaczyć to dziecku, ale nie chciałbym odpowiadać na to pytanie, po prostu. Nie walczę z nauką, jeśli tak to pokaż mi gdzie to się odniosę. Porównałem to, ponieważ dla mnie jest to takie same skrzywienie seksualne jak homoseksualizm, kwestia interpretacji.
A to co pisze to wynik wściekłości, bo mam już #!$%@? dość tych #!$%@? tęcz i obnoszenia się z taką obleśną rzeczą jak homoseksualizm. Mogę być
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus:
Jak to jest, że wiele wyborców PiSu popierających "dekomunizację", po wódce przyznaje, że wg nich za PRLu było lepiej, tylko ludzie u steru byli nie tacy, jacy powinni być?

Jak to jest, że partia rzekomo walcząca z komuchami, kopiuje praktyki z czasów PRLu? xd

Jak to jest, że za rządów partii rzekomo odcinającej się rękami i nogami od komuny,
  • Odpowiedz
@ghostface:

Wobec najważniejszych "badań", na które się powołujesz, wystosowano poważne, merytoryczne zarzuty. Najczęściej chodziło o metodologię, brak grup kontrolnych czy preferencyjny dobór badanych. Otrzeźwiej. To propaganda nie nauka. Zapytaj jakiegokolwiek psychologa jak fundamentalne znaczenie dla rozwoju człowieka mają stosunki z OBOJGIEM rodziców, zwłaszcza we wczesnym dzieciństwie.
  • Odpowiedz