Wpis z mikrobloga

@innigri tak, dziękuję, właśnie tego potrzebowałam. Jestem żałosna, następnym razem ulepię mu garnek na śniadanie. Nie wierzę że komuś chce się pod moim gównowpisem pisać tak długie komentarze.
Może weź wyjdź do ludzi, znajdź sobie pracę, faceta, pranie chociaż zrób? Musisz mieć strasznie dużo wolnego czasu.

@ArdianArdian ja byłam po nocce nie on

@Hatespinner tak bardzo to

@czarna__jagoda vegeta z koperkiem

@Kaplanka tak, dokładnie, a tak naprawdę w żadnej pracy nie byłam,
@innigri skoro ty się tak wysiliłaś dla mnie, ja jeszcze poświęcę ci minutę i zapytam - przeczytałaś chociaż co komentujesz? Wróciłam po 8h pracy i zamiast zaraz zasnąć, uslugiwalam jeszcze przez 2h mojemu sponsorowi xD tym się chwalę a nie śniadaniem
@partycja_ co Ty o mnie wiesz, bo widzę że nic, a na pewno mniej niż ja o Tobie. Przestań płuc jadem tylko dlatego, że powiedziałam tego co chciałaś usłyszeć. Jesteś dziecinna, bo czujesz potrzebę chwalenia się takimi #!$%@? przed tłumem mirasów. Tyle mam do powiedzenia w temacie.
@Kaplanka a daj spokój, to zabawniejsze niż myślałam. Słuchaj ona myśli że to takie niesamowite, że po 8h roboty zamiast iść jak czlowiek spać, to ta jeszcze weźmie do buzi i jajówę zrobi. XDD