Wpis z mikrobloga

@partycja_ Pani Patrycjo, zacznijmy od początku. Nie starałam się być nieprzyjemna, no może poza pierwszym zbyt ironicznie napisanym komentarzem, przez co był rzeczywiście trochę złośliwy. Za to sorka. Później już tylko broniłam swojego zdania i konstruktywny sposób. Nie obrazalam Cię personalnie, żadnego wyżywania się jak to napisałaś. No chyba że tak bardzo zabolało Cię określenie dziecinna ale to kwestia interpretacji tego stwierdzenia. Zajeżyłaś mnie wyłącznie sugerowaniem jakiś bzdurnych rzeczy na mój
  • Odpowiedz
  • 1
@innigri śpię po nockach do 13, dziękuję za troskę () to jeden z twoich nowszych wpisów, po prostu kojarzę cię i chciałam się upewnić czy to na pewno ta osoba tak mi tu szczeka
  • Odpowiedz
@partycja_ super, jak masz zamiar być wciąż niemiła to ja podziękuje za taką rozmowę. 5 miesięcy to nie jest najnowszy wpis, zresztą wieki temu robiłam pizze. Mogę dać przepis na dobre ciasto, niebieski się ucieszy.
  • Odpowiedz
wow, nie umie dostosować ilości składników do tego ile są w stanie zjeść i musieli wpieprzać to samo przez pół tygodnia, jest to niesamowite xD


@partycja_ na pewno bardziej śmieszkowe i zachęcające do rozmowy. A szczeka to pies, panienko.
Chociaż... Ty lykasz jak pelikan (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 0
@innigri

musisz być mało dowartosciowana

dziewczyny muszą się chwalić takimi typowymi rzeczami aby poczuć że coś są warte

coś w tej relacji jest nie tak.
  • Odpowiedz
@partycja_ Nie rozumiesz, że to #!$%@? chwalić się tym że po 8h nocnej pracy uslugujesz swojemu chłopakowi i jeszcze z robisz mu laskę, a potem z tym wyskakujesz na Mirko?
  • Odpowiedz
@innigri z obroży parskłam aż mi się drzwi do pracy otworzyły i przyszedł kupiec XD
A dyskusji nie chciała, chciała tylko komentarzy w stylu "chciałbym takiego różowego", bla, bla, bla. Nie wypaliło i teraz wylewa na nas swoją frustrację i już nie wie co pisze xD, niech lepiej wraca siorbać pisiora, bo już nie mogę tego słuchać ()
  • Odpowiedz
@innigri: @partycja_: Boże co ja czytam xD to jest mikroblog niech sobie pisze co chce. Nie wiem o co ten twój bol dupyxD rano co chwilę czytam przechwałki niebieskich jakiego stolca zrobili i nikt inby o to nie robi.

Co wy macie w głowach..., a potem #!$%@? jakie różowe są głupie i mają humorki. W życiu tez się tak czepiasz o byle gówno?
  • Odpowiedz
@KolorBezKoloru jpd no już nie można się w ogóle wypowiedzieć bo od razu posadzą ból dupy jak nie przytakujesz. Wypowiedziałam się, ktoś inny się że mną nie zgodził, ja z nim i tak się naturalnie nakreciła dyskusja. Ja tam nie mam z tym problemu i tak mam leniwy dzien i sporo czasu między rozdzialami książki. Lubię sobie czasem pogadać o pierdołach i wymienić się zdaniem. Dla mnie to wartość dodana, bo
  • Odpowiedz