Wpis z mikrobloga

@pijanypowietrzem loda też wcześniej nogami robiła? ;) Mirku, Rozumiem Twój punkt widzenia ale nie rozumiem Twojego dalekiego wyciągania wniosków i zarzucania mi pewnych rzeczy czy słów. Wiem, że żyjemy w czasach pozorowanych, gdzie ludzie żyją w perspektywie odbioru przez innych, oraz klepania się po dupkach za banalne czynnosci, ja tego nie lubię czy to w wykonaniu OPki czy moich znajomych, taka jestem nie muszę się dopasowywać bo byłoby to z mojej
  • Odpowiedz
@Joten hej, z tą agresja nie przesadzaj, jedyne z czym przesadzilam to z ironią w pierwszym komentarzu w tym wątku, ale na szczęście za to się jeszcze nie należy ukamieniowanie. Reszta to zwyczajna dyskusja między mną a resztą mirasów i mirabelek. No i jak tak pisałam wiele razy wyżej, nie chodzi o utrzymywanie pozoru pięknego świata, tak aby innym było miło skoro dla mnie to pierdoła. :D
  • Odpowiedz
@innigri: Loda z reguły się robi ustami ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Dla Ciebie to dziecinada, a OP to może jakaś pracująca wakacyjnie siedemnastolatka więc wszystko by się zgadzało. Ktoś może też ironicznie zarzucić Ci, że próbujesz się dowartościować gnojąc kogoś takimi komentarzami, co nie? Wyciąganie daleko idących wniosków - przemyślę i Ty też przemyśl ()
  • Odpowiedz
@pijanypowietrzem kurde, no gdzie ja kogoś gnoję, no weź się. Napisałam że to dziecinada i że jest to dla mnie dziwne, że się tym chwali, to i tego nie można napisać bo Ci hejt zarzucą. Ja według Twojej wypowiedzi mogę uznać, że Ty mnie gnoisz za wyrażenie własnego zdania i tak się można podszczypywać bez końca. XDD
  • Odpowiedz