Wpis z mikrobloga

Czołem,

pamiętacie jeszcze wojownika w kabriolecie? Właśnie wróciłem z poczty odebrać awizo - list z prokuratury. Okazało się, iż

Zebrany materiał nie dał podstaw do przedstawienia zarzutów w sprawie i skierowania aktu oskarżenia.


I to tyle jeśli chodzi o naszego samochodowego akrobatę ze zbyt długimi rękami. Zostaje bezkarny.

Pełne uzasadnienie poniżej.

#machowkabrio #polskiedrogi #stopcham
blunch - Czołem,

pamiętacie jeszcze wojownika w kabriolecie? Właśnie wróciłem z po...

źródło: comment_aGRvpfMVpROV2xk7lJNqmTZMpSBG8z8v.jpg

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blunch: Złóż zażalenie do Sądu na umorzenie postępowania, Sąd postanowienie może uchylić przez co policja będzie musiała prowadzić postepowanie przygotowawcze, gdyby wtedy jeszcze raz je umorzyli to możesz wystepować jak subsydiarny oskarżyciel i samodzielnie złożyć akt oskarżenia do sądu ;)
  • Odpowiedz
@blunch: Zanim sie wypowiem, pytanie. Czego oczekiwales? Jakie paragrafy i dowody na niego posiadasz?

Z filmu wiadomo tylko, ze Ci nawrzucal. Co on Ci tam zrobil?
  • Odpowiedz
@eliblue: gość przyniósł pieniądze w zębach jak dostał pismo z prokuratury i był dwa razy przesłuchiwany przez normalnego policjanta, a nie p---ę. Całość trwała dwa miesiące.

Ja nie miałem nawet nagrania z kamery tylko zeznania świadków.
  • Odpowiedz
@blunch chciał zwrócić uwagę na źle ustawione spryskiwacze xD
K-----a mnie wzięła, nie wiem co Ci napisać, żeby c---a chociaż mandatem ukarali za agresję na drodze nosz k---a. Zrozumiem jeśli odpuscisz bo też by mi ręce opadły ale jak będziesz działać to wolaj
  • Odpowiedz