Wpis z mikrobloga

Czołem,

pamiętacie jeszcze wojownika w kabriolecie? Właśnie wróciłem z poczty odebrać awizo - list z prokuratury. Okazało się, iż

Zebrany materiał nie dał podstaw do przedstawienia zarzutów w sprawie i skierowania aktu oskarżenia.


I to tyle jeśli chodzi o naszego samochodowego akrobatę ze zbyt długimi rękami. Zostaje bezkarny.

Pełne uzasadnienie poniżej.

#machowkabrio #polskiedrogi #stopcham
blunch - Czołem,

pamiętacie jeszcze wojownika w kabriolecie? Właśnie wróciłem z po...

źródło: comment_aGRvpfMVpROV2xk7lJNqmTZMpSBG8z8v.jpg

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
@KamDG tez nie trafiles xD nie no nie ze sie napinam w necie ale tacy goscie irytuja mnie na codzien nie tylko takimi burackimi zachowaniami ale tez cwaniakowaniem przy zlym parkowaniu i innych sytuacjach drogowych i juz nie raz reagowalem, szkoda tylko ze tacy ludzie jak op majac nagranie gowno moga
  • Odpowiedz
@blunch: #!$%@? zamiast po ludzku powiedzieć że go przepraszasz za ochlapanie że niechcący czy coś w ten deseń... to a co ja se nie moge, se nie podoba to se dach zalóż( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale o #!$%@? ludziom tutaj chodzi?
Nigdzie nie ma dowodów, że to gość z cabrio urwał klamkę, gdyby na podstawie tego filmu tak orzeczono to to byłaby dopiero kpina.

A nagrywający to cham i debil.
  • Odpowiedz
@blunch:
możesz składać zażalenie, argumentacja: [błędy w ustaleniach faktycznych] działanie x nie miału na celu otworzenia drzwi, a jedynie uszkodzenie klamki (szarpanie z całej siły a nie zwykła próba otwarcia). To powinno wystarczyć.
  • Odpowiedz