Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@d0t3r: pierwszy i ostatni mój komentarz na tym tagu ale muszę powiedzieć że szanuje za wytrwałość. Zapisales się w kanonie Mirko
  • Odpowiedz
@d0t3r: ale to zj3bałeś myślałem, że na ten 100 dzień to jakoś ogarniesz, jakaś zaj3bista sesyjka z pokazaniem twarzy taki zrobiłeś koło siebie szum. No a wstawiłeś ostatnie zdjęcie takie jak wszystkie innne ;(:( no nic zawiodłemn się z fartem.


@samuraj24: przecież to Wy zrobiliście wokół tego szum XD on sobie zrobił wrzucał koszule
  • Odpowiedz
@d0t3r Moje życie straciło sens, nic już nigdy nie będzie takie same. Jutro wstanę i niby dzień jak codzien, ale w głębi duszy będzie pustka, żal i rozpacz. Już czuję że coś we mnie pękło, w sumie to mogę od jutra zacząć umierać.
  • Odpowiedz
@d0t3r: Wykop mnie czasami przeraża- przedwczoraj oglądałem "Batman Powstaje" i w gorących na drugi dzień było pepe Bane'a, które pierwszy raz widziałem. Wczoraj oglądałem "Truman Show", a @d0t3r wyskakuje dzisiaj z tym "Good morning, and in case I don't see ya: Good afternoon, good evening, and good night!" xD
  • Odpowiedz
  • 2
Pamie @d0t3r mam nadzieję że od jutra jakieś nowe sto dni? Nie wyobrażam sobie że nie będziesz czegoś wrzucał! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz