Wpis z mikrobloga

Zaraz idzie zgłoszenie wyłudzenia usługi medycznej, polecam ten styl każdemu!

Mirki, założyłem sobie konto na Zintegrowanym Portalu Pacjenta od #nfz
Zintegrowany Portal Pacjenta NFZ
korzystając z Zaufanego Profilu (który można sobie odpalić prawie w każdym banku on-line).

Synchronizacja trwa bardzo długo, bo dziś pierwsze dane od tygodnia i to dopiero z 2008 roku.
ALE :) warto czekać.
Poniżej screen świadczenia, które rzekomo było wykonane dla mnie. W życiu nie byłem w tej miejscowości.
W życiu nie miałem zwichnięcia ani złamania kostki, nawet w szpitalu nie leżałem.
Niepubliczny Ośrodek Zdrowia z powiatowej miejscowości na Mazowszu wykorzystał moje dane i wyłudził z NFZ 912 zł.

Wygenerowałem "Zgłoszenie Nadużycia", jutro w kopertę i poleconym do mazowieckiego biura NFZ.
Zobaczymy jakie będą kolejne dane w systemie.

Mirki może po pozytywnej akcji #ewakuacjaboners czas na kolejne czyli wyszukiwanie oszustów wyłudzających
kasę z NFZ za fikcyjne świadczenia.
Proponuję tag: #medycznewyludzenia
Niech Janusze biznesu medycznego poczują, że nie są bezkarni i od tak sobie nie będą wyłudzać naszych pieniędzy z polskiego systemu zdrowotnego.

Będę wdzięczny za plusowanie wpisu aby trafił w gorące.

#zdrowie #szpital #sluzbazdrowia #glupiewykopowezabawy #lekarz
E.....r - Zaraz idzie zgłoszenie wyłudzenia usługi medycznej, polecam ten styl każdem...

źródło: comment_Fki7O2jfDvrF0LXYaG0EP7VNgDx3YVJd.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
@biuna: tak więc jeszcze trochę trzeba poczekać. A sprawdź jeszcze "recepty" czy tam czasem nie masz jakiś nieprawidłowości, bo czytam, że tam też mogą siedzieć nadużycia.
  • Odpowiedz
@L3g1on: niestety twórcy tej platformy mają problem z przejrzystością tego wszystkiego :( zerknij jeszcze raz na to bo może się okazać, że da się to jeszcze odkręcić i podejrzeć dane on-line
  • Odpowiedz
@Eskator: Właśnie nie ma moich refundowanych recept, mam tylko za antybiotyk sprzed roku, ale w sumie nie wiem czy był refundowany czy nie, bo miałam 40 stopni gorączki jak wykupowałam i nie ogarniałam. :D
  • Odpowiedz
@biuna: kurcze, powiedz mi jeszcze jak się tam zalogować? Wybieram profil zaufany i przenosi mnie do strony banku ... i tyle. Założyłam ten profil, ale jak sprawdzić te dane z NFZ? o_0
  • Odpowiedz
@Eskator: Wszystkie wizyty sprawdziłem, u mnie brak nieprawidłowości. Niemniej warto było przejrzeć historię, choćby dla samej świadomości jaki jest koszt poszczególnych usług...
  • Odpowiedz
  • 0
@Bellie aaaa chyba wiem, wybieralas tam przy rejestracji logowanie przy pomocy tego profilu? Bo jedno to było podpis i po podpisaniu pojawiało się, że musiałaś potwierdzić logowanie profilem. Jeżeli tego nie potwierdziłas to powinnaś moc zalogować się przy pomocy tego loginu co dostałaś w pdfie i swojego hasła. A jak nie działa dalej, to ja nie wiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eskator: zamiast bawic sie bankiem mozna tez sobie to zalozyc via NFZ tylko trzeba sie przejsc osobiscie po pakiet startowy. Bank nie musi wiedzieć że taki dostęp mam ;) A kto wie czy nie zaglądną przypadkiem ;)
  • Odpowiedz
@severh: Bank jest jedynie pośrednikiem w autoryzacji i weryfikacji danych, które przedstawia osoba chcąca mieć dostęp do Podpisu Zaufanego (spr dane i potwierdzają czy Ty to Ty - dowód osobisty). Żaden bank nie ma dostępu do Twojego Profilu Zaufanego. Dodatkowo każde logowanie zabezpieczone jest kodem, który dostajesz SMSem.
  • Odpowiedz
Niepubliczny Ośrodek Zdrowia z powiatowej miejscowości na Mazowszu wykorzystał moje dane i wyłudził z NFZ 912 zł.


@Eskator: Nie wiadomo czy to musi być wyłudzenie, możliwy błąd w PESEL.

U mnie w mieście był gościu co miał robiony w jakimś mieście na drugim końcu polski (a on ze Śląska) zabieg na macicy, Jak się okazało ośrodek zrobił "literówkę" w peśle i system przypisał badanie do gościa.
  • Odpowiedz