Wpis z mikrobloga

Zaraz idzie zgłoszenie wyłudzenia usługi medycznej, polecam ten styl każdemu!

Mirki, założyłem sobie konto na Zintegrowanym Portalu Pacjenta od #nfz
Zintegrowany Portal Pacjenta NFZ
korzystając z Zaufanego Profilu (który można sobie odpalić prawie w każdym banku on-line).

Synchronizacja trwa bardzo długo, bo dziś pierwsze dane od tygodnia i to dopiero z 2008 roku.
ALE :) warto czekać.
Poniżej screen świadczenia, które rzekomo było wykonane dla mnie. W życiu nie byłem w tej miejscowości.
W życiu nie miałem zwichnięcia ani złamania kostki, nawet w szpitalu nie leżałem.
Niepubliczny Ośrodek Zdrowia z powiatowej miejscowości na Mazowszu wykorzystał moje dane i wyłudził z NFZ 912 zł.

Wygenerowałem "Zgłoszenie Nadużycia", jutro w kopertę i poleconym do mazowieckiego biura NFZ.
Zobaczymy jakie będą kolejne dane w systemie.

Mirki może po pozytywnej akcji #ewakuacjaboners czas na kolejne czyli wyszukiwanie oszustów wyłudzających
kasę z NFZ za fikcyjne świadczenia.
Proponuję tag: #medycznewyludzenia
Niech Janusze biznesu medycznego poczują, że nie są bezkarni i od tak sobie nie będą wyłudzać naszych pieniędzy z polskiego systemu zdrowotnego.

Będę wdzięczny za plusowanie wpisu aby trafił w gorące.

#zdrowie #szpital #sluzbazdrowia #glupiewykopowezabawy #lekarz
E.....r - Zaraz idzie zgłoszenie wyłudzenia usługi medycznej, polecam ten styl każdem...

źródło: comment_Fki7O2jfDvrF0LXYaG0EP7VNgDx3YVJd.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
@grypa-grypowska: świadczenia są "darmowe" jak jesteś ubezpieczony i idziesz do lekarza, ALE NFZ później płaci za Twoją usługę do jednostki medycznej. Jest to pole do nadużyć. Można zgłosić, że pacjent był i robiono mu to i to (w moim przypadku niby miałem coś z kostką i gips) i za to jednostka dostaje kasę. To jest wyłudzenie naszych pieniędzy tak potrzebnych w służbie zdrowia.
  • Odpowiedz
@pawisoon: stanąłem w miejscu jak na twoim screenie "błąd operacji" - jak przeszedłeś dalej?

Zrobiłem profil zaufany w banku, loguje się, loguje sie do banku, zaznaczyłem zgodę i wpisalem kod sms, ale dalej ten błąd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eskator: zgody i wszystko inne można potwierdzać też hasłem, wtedy idzie szybko, jak się ma zapisane w przeglądarce. No i nie ma SMSów..
  • Odpowiedz
O ja pierdziele, potrójna zapora ogniowa:

Chcę się zarejestrować, wymaga ode mnie ZP. Okej, loguję się, ale wymaga ode mnie podpisu elektronicznego certyfikowanego złotym piórem pisany. Dobra, ściągam ich appkę pod nazwą SETUP, instaluję (portable nie można było??) i włączam, zaczynam od kroku 4...

Into programming motzno (°°
Rangy - O ja pierdziele, potrójna zapora ogniowa:

Chcę się zarejestrować, wymaga o...

źródło: comment_qw9Rq8TqhrJs0zX8Tvpwz5tV64bE2IRh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ogarnąłem temat, ale nawet Bank Millenium miał problem z przejściem do autoryzacji PZ, zamiast tego przenosił mnie do logowania do banku, ale wystarczyło cofnąć stronę ;)
  • Odpowiedz
@Eskator: O założyłam konto w piątek i mam już dane od 2008 do najnowszych, ale widzę, że nie ma jakichś moich wizyt w szpitalu. Dobry burdel.
  • Odpowiedz
ja jestem za głupi na to logowanie :/ jak daję zarejestruj się przechodzę całą procedurę i na końcu wychodzi tylko że mogę odebrać dane w placówce :/
  • Odpowiedz
@Eskator: mam to info, więc pewnie jeszcze faktycznie zbierają. :P nie kosztowałam dużo systemu, Suma kosztów wybranych świadczeń: 1 885,69. :D Idę jutro akurat do lekarza to poproszę o wszystkie badania, żeby mi się wyzerowało. xD
  • Odpowiedz
@Bellie: Musisz zalożyć profil zaufany przez stronę banku, jeżeli w Twoim jest to dostępne, a potem przy użyciu zaufanego profilu konto w zip. Dobrą zabawę z tym miałam w piątek. :D
  • Odpowiedz