Wpis z mikrobloga

Zaraz idzie zgłoszenie wyłudzenia usługi medycznej, polecam ten styl każdemu!

Mirki, założyłem sobie konto na Zintegrowanym Portalu Pacjenta od #nfz
Zintegrowany Portal Pacjenta NFZ
korzystając z Zaufanego Profilu (który można sobie odpalić prawie w każdym banku on-line).

Synchronizacja trwa bardzo długo, bo dziś pierwsze dane od tygodnia i to dopiero z 2008 roku.
ALE :) warto czekać.
Poniżej screen świadczenia, które rzekomo było wykonane dla mnie. W życiu nie byłem w tej miejscowości.
W życiu nie miałem zwichnięcia ani złamania kostki, nawet w szpitalu nie leżałem.
Niepubliczny Ośrodek Zdrowia z powiatowej miejscowości na Mazowszu wykorzystał moje dane i wyłudził z NFZ 912 zł.

Wygenerowałem "Zgłoszenie Nadużycia", jutro w kopertę i poleconym do mazowieckiego biura NFZ.
Zobaczymy jakie będą kolejne dane w systemie.

Mirki może po pozytywnej akcji #ewakuacjaboners czas na kolejne czyli wyszukiwanie oszustów wyłudzających
kasę z NFZ za fikcyjne świadczenia.
Proponuję tag: #medycznewyludzenia
Niech Janusze biznesu medycznego poczują, że nie są bezkarni i od tak sobie nie będą wyłudzać naszych pieniędzy z polskiego systemu zdrowotnego.

Będę wdzięczny za plusowanie wpisu aby trafił w gorące.

#zdrowie #szpital #sluzbazdrowia #glupiewykopowezabawy #lekarz
E.....r - Zaraz idzie zgłoszenie wyłudzenia usługi medycznej, polecam ten styl każdem...

źródło: comment_Fki7O2jfDvrF0LXYaG0EP7VNgDx3YVJd.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eskator: Zgłosiłem do NFZ, sprawa ciągneła się pół roku, NFZ rozpatrywał reklamację niezgodnie z prawem co miesiąc wysyłając list o przedłużaniu postępowania...

A zakończyła się UMORZENIEM !!

Dlaczego? Bo moje wyjaśnienie że nie brałem tych leków nie wystarczyło. Lekarka zeznała że skoro na moje nazwisko recepta była wypisana to na pewno to była moja. Nie ważne że nawet Legitymację Honorowego Krwiodawcy sobie zxerowała i nielegalnie wykorzystała. KLIKA !!
  • Odpowiedz
@Eskator: Czy korzystanie z ZIP wymaga tak czy siak osobistej wycieczki do punktu obsługi wniosków? Bo jak się loguje przez profil zaufany, to wywala błąd i pisze, że trzeba się zalogować do konta ZIP i ustawić zgodę na możliwość logowania poprzez PZ. Natomiast aby mieć konto w ZIP trzeba się udać do punktu obsługi wniosków. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że ten portal był napisany z 10 lat temu. Już dawno nie widziałem tak pokręconego i nieintuicyjnego UI.
  • Odpowiedz
@Casuperu: wrzucaj pod tak #medycznewyludzenia
@denuke: najpierw zakładasz profil zaufany w banku a później zakładasz konto na ZIPie z wykorzystaniem profilu zaufanego. Czyli klikasz zarejestruj najpierw na ZIP.
@adam-dobrawy: z ZIPu generuje się pismo które niestety trzeba wysłać papierowo :(
@jakis_login: masakra, mam nadzieję, że u mnie pójdzie szybciej :(
@marcelstasiuk: właśnie przez Profil Zaufany nie trzeba, zakładasz Profil Zaufany
  • Odpowiedz
@Eskator: też utowrzyłem tam konto. Proces zalogowania się do systemu jest TRAGICZNY. Już nie wspominająco tym, że zapomniałem swojego hasła i nie jestem w stanie sobie go przypomnieć nawet przy skorzystaniu z opcji Przypomnij hasło, bo pytają się mnie o odpowiedź na pytanie pomocnicze, którego nie pamiętam. System tragiczny - pomysł rewelacyjny.
  • Odpowiedz
@Eskator: Cześć Mireczku. Też założyliśmy z żoną ten ZiP. Po synchronizacji okazało się że będąc u laryngologa miałem robiony jakiś zabieg w uchu... a poszedłem z niedrożnością nosa... Koszt zabiego, którego nie było: 95zł (jakoś tak). Wysłałem zgłoszenie i po jakimś czasie przyszło pismo że już się sprawą zajmą. Później mogę wstawić foto pisemka. I jakiś czas temu przychodzi sms z informacją dotyczącą umówionej wizyty lekarskiej gdzieś tam chen,
  • Odpowiedz
@Eskator: dzięki że mi przypomniałeś o tym, aby to w końcu zrobić, bo w sumie właśnie po to zakładałem parę lat temu profil zaufany.
  • Odpowiedz
@Eskator: Dzięki Mirku, u mnie wszystko działa, pierwszy raz logowałem się w styczniu tego roku, a dzisiaj udzieliłem wymaganych zgód (w tym e-mail i profil zaufany). Wszystkie dane są na miejscu i żadnych podejrzanych operacji.
  • Odpowiedz
Niepubliczny Ośrodek Zdrowia z powiatowej miejscowości na Mazowszu wykorzystał moje dane i wyłudził z NFZ 912 zł.


@Eskator: Te pieniądze mogłyby się przydać, komuś kto naprawdę jest chory( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz