Wpis z mikrobloga

Zupełnie nie ogarniam i nie akceptuję zjawiska gołych dzieci nad wodą. Nosz #!$%@?, czemu Ci rodzice nie ogarniają, że pokazywanie genitaliów publicznie jest obrzydliwe i nietaktowne? I w ogóle nielegalne. To co, że to dziecko? Tak samo ma miejsca intymne, których w żadnym wypadku nie mam ochoty oglądać. Zawsze czuję się wtedy zażenowana i muszę znajdować sobie inną stronę do patrzenia, żeby nie musieć oglądać gołych dzieci jak jakiś pedofil.
#zalesie
#dzieci
#patologiazewsi
  • 170
@PerfectWoman: @Amishia: @Lena93:
Jesteście nienormalni i jeszcze się nawzajem w intrenecie poklepujecie po plecach.
"samostanowienie małych dzieci" X D.

Już byście zakazami zmieniali ludziom życie. Lubicie mieć but nad sobą? Czujecie niedosyt z braku takiego nakazu?

Do tego momentu nie wiedziałem, ze istnieją ludzie z takimi wynaturzonymi problemami. Dzieci się po prostu bawią w wodzie i dla waszej ideologii nikt nie będzie ich na sile ubierał.

Co się z
Zawsze czuję się wtedy zażenowana i muszę znajdować sobie inną stronę do patrzenia, żeby nie musieć oglądać gołych dzieci jak jakiś pedofil.


@Lena93: Może pujdz w drugą stronę i zacznij im ostentacyjnie robić fotki i się przypatrywać... jak znam życie będzie ból dupy i pospieszne zakrywanie małych siurów( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Major-Kajor-00jor: szkoda że sauna to miejsce gdzie każdy jest gotowy na to i jest to oczywiste, a plaża nie jest miejscem gdzie każdy chodzi nago. Saunę prędzej bym porównał do plaży dla nudystów, ktoś chce to idzie i tyle, a nagość na zwykłej plaży prędzej mi się kojarzy z chodzeniem nago w parku miejskim albo innym obleganym miejscu, gdzie mało kto ma na to ochotę i raczej się tego nie spodziewa.
@Amishia WTF, tak sobie myślę, że ostatnio bywałem często nad wodą z córką ale nawet nie mam pojęcia jak to wyglądało. A tutaj proszę, wyliczone dokładnie co i jak, ten miał chustke na głowie i był goły, tamte dzieci miały stroje, tamte specjalne pieluszki... Chodzisz i oglądasz, specjalnie dokładnie zwracasz uwagę jak są pubierane dzieci? I ten wpis opki, której nagie dzieci kojarzą się z seksem.. Co do #!$%@? jest z wami
@Amishia: argument populistyczny "wszystkie cywilizowane kraje"?
Jesteśmy cywilizowanym krajem i nie uważam by czegokolwiek nam brakowało względem innych.

Majtki w niczym nie przeszkadzają, ale tym bardziej nie przeszkadza ich brak. A skoro mogę tak puścić dziecko i tak chcę, to tak zrobię :)
Masz prawo patrzeć jak i nie patrzeć. to jest właśnie wolność.