Wpis z mikrobloga

Zupełnie nie ogarniam i nie akceptuję zjawiska gołych dzieci nad wodą. Nosz #!$%@?, czemu Ci rodzice nie ogarniają, że pokazywanie genitaliów publicznie jest obrzydliwe i nietaktowne? I w ogóle nielegalne. To co, że to dziecko? Tak samo ma miejsca intymne, których w żadnym wypadku nie mam ochoty oglądać. Zawsze czuję się wtedy zażenowana i muszę znajdować sobie inną stronę do patrzenia, żeby nie musieć oglądać gołych dzieci jak jakiś pedofil.
#zalesie
#dzieci
#patologiazewsi
  • 170
  • Odpowiedz
Przed blokiem moich rodziców wybudowali w zeszłym roku miejską fontannę. Jak wychodzą na fajka na balkon, to mają przymusowy raj pedofilów.

  • Odpowiedz
@Dutch: lol, genialna logika. Jesteś za zakazem dzieci w miejscach publicznych, ale OPka z ich nagością przesadza xD I niby dlaczego nie powinny tak chodzić w knajpach i samolotach? To też miejsca publiczne, a dziecko to tylko dziecko.
@Lena93: też mnie to wkurza i degustuje. A rozwala totalnie, gdy ktoś zasugeruje, że pewnie jestem pedofilem, bo tak, jak nie chcę oglądać nagich dzieci, bo mnie to zwyczajnie peszy, w jakiś
  • Odpowiedz
  • 1
Zupełnie nie ogarniam i nie akceptuję zjawiska gołych dzieci nad wodą. Nosz #!$%@?, czemu Ci rodzice nie ogarniają, że pokazywanie genitaliów publicznie jest obrzydliwe i nietaktowne? I w ogóle nielegalne. To co, że to dziecko? Tak samo ma miejsca intymne, których w żadnym wypadku nie mam ochoty oglądać. Zawsze czuję się wtedy zażenowana i muszę znajdować sobie inną stronę do patrzenia, żeby nie musieć oglądać gołych dzieci jak jakiś pedofil.

#zalesie
#
  • Odpowiedz
@Nidor:

lol, genialna logika.

LOL, różowy pasek będzie mnie uczył logiki xD

Jesteś za zakazem dzieci w miejscach publicznych, ale OPka z ich nagością przesadza xD

Tłumaczyłem wyżej - dla plaży możemy zrobić wyjątek.

Ale żeby Ci sprawić przyjemność - tłumaczenie alternatywne: jestem za zakazem guwniaków w miejscach publicznych, ale skoro już i tak latają po plaży, to mogą ganiać w stroju adamowym. Jeśli ktoś w tym momencie ma wizję
  • Odpowiedz
@Lena93: w życiu nie pozwolę swojemu dziecku tak biegać po plaży, nawet jak byłam dzieckiem to żenowały mnie inne, gołe dzieci w moim wieku. Teraz moja jest jeszcze malutka (1,5miesiąca) i jak robiłam zdjęcia po kąpieli to tak, żeby ręcznikiem było zakryte co powinno. Po plaży tylko w pampersie.
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: Może Ty latałeś, ja nigdy nago nie latałam po podwórku. To naprawdę nie jest problem, żeby ubrać dziecko w majtki, pieluszkę kąpielową i cienką bluzeczkę, a dlaczego obcy ludzie maja oglądać dziecko nago? To dla nich nie musi być przyjemne, albo wręcz przeciwnie - nigdy nie wiadomo, kto akurat patrzy i robi zdjęcie. Chcesz puszczać dziecko nagie, to rób to na swoim terenie, a nie w miejscu publicznym.
  • Odpowiedz
@Lena93 Taa? To zapraszam pod arkadie na fontannę,tam zenadometr przebija skalę jak tylko przechodzę gdy jest gorąco. Nie dość że #!$%@? chlorem na kilometr to te biedne dzieci się w tym taplają i do tego bez niczego kompletnie,istny raj dla pedofili,tym bardziej że arkadia to spend z całego swiata. Te madki mają siano we łbie jednak.
  • Odpowiedz
@knot_even: @AnsuzSowilo: @masz_fajne_donice: Nie chodzi o robienie tabu z nagości, tylko o to, że człowiek (dziecko również) ma poczucie wstydu i prawo do stanowienia o sobie. Wy raczej nadzy po ulicy nie chodzicie, po normalnej plaży (nie plaży dla nudystów) też pewnie nie, więc dlaczego zmusząć do tego dziecko? To jest kwestia norm społecznych i uczenia szacunku do innych i siebie. Na poznawanie ciała, nagość itp. jest miejsce w
  • Odpowiedz
Zupełnie nie ogarniam i nie akceptuję zjawiska gołych zwierząt. Nosz #!$%@?, czemu Ci rodzice nie ogarniają, że pokazywanie psich genitaliów publicznie jest obrzydliwe i nietaktowne? To co, że to pies? Tak samo ma miejsca intymne, których w żadnym wypadku nie mam ochoty oglądać. Zawsze czuję się wtedy zażenowany i muszę znajdować sobie inną stronę do patrzenia, żeby nie musieć oglądać gołych psów jak jakiś zoofil.

@Lena93: Jak patrzysz na dzieci i
  • Odpowiedz
@Lena93: Próbowanie zrozumienia zachowań januszerii, genetycznie upośledzonej pod względem ilorazu inteligencji, nie mówiąc już o zachowaniach socjalnych wyniesionych z wczesnego prl. Za mało atencji, czy po prostu trzeba się pochwalić, że dostrzega się oczywiste oczywistości?
  • Odpowiedz