Wpis z mikrobloga

Zupełnie nie ogarniam i nie akceptuję zjawiska gołych dzieci nad wodą. Nosz #!$%@?, czemu Ci rodzice nie ogarniają, że pokazywanie genitaliów publicznie jest obrzydliwe i nietaktowne? I w ogóle nielegalne. To co, że to dziecko? Tak samo ma miejsca intymne, których w żadnym wypadku nie mam ochoty oglądać. Zawsze czuję się wtedy zażenowana i muszę znajdować sobie inną stronę do patrzenia, żeby nie musieć oglądać gołych dzieci jak jakiś pedofil.
#zalesie
#dzieci
#patologiazewsi
  • 170
@Lena93: taki protip, jak widzisz nagiego gówniaka nad wodą czy gdzieś, wyjmujesz bydlak, zaczynasz walić. Gwarantuje, że gówniak szybko zniknie z pola widzenia, razem z madką i najpewniej resztą innych gówniaków i ich madek


edit: dopiero zauważyłem że OP jest różowy xD więc analogicznie obnażasz się do pieroga i palcujesz, efekt powinien być ten sam xD
@Lena93 #!$%@? ludzie. Tez mnie to #!$%@?. Mala zaznajamiamy z woda juz od 4go miesiaca zycia. Na basenie na poczatku pieluszka, sa takie specjalne do plywania dla maluchow. Po pewnym czasie kupilismy jej nornalne stroje jednoczesciowe, do tego tez nosi ta pieluszke do plywania. Takie pleuchy sa dla dzieci chyba nawet do 2 roku zycia. Nie kosztuja majatku.
@Lena93 popieram w 100%. Wczoraj byłam nad jeziorem. Na szczęście tylko jedna taka madka się trafiła, że synka puściła w samej chustce na głowie (chociaż tyle). Reszta maluchow normalnie miala stroje kąpielowe lub specjalnie pieluszki.

Dodam, że moja siostra (lvl 4) sama sie prosi o ubranie stroju. Robiła tak samo mając lvl 3. Mówi, że ona nie chce być golas. Dzieci też mają uczucie wstydu. Szkoda ze niektórzy tego nie rozumieją.
@Lena93: Tak jak jestem za zakazem dzieci w miejscach publicznych, tak Ty przesadzasz.

kto im zagwarantuje, że jakiś zboczeniec nie wpatruje się w ich dziecko snując chore fantazje?

A co w tym złego, że sobie posnuje chore fantazje? On też ma uczucia :)