Wpis z mikrobloga

Zupełnie nie ogarniam i nie akceptuję zjawiska gołych dzieci nad wodą. Nosz #!$%@?, czemu Ci rodzice nie ogarniają, że pokazywanie genitaliów publicznie jest obrzydliwe i nietaktowne? I w ogóle nielegalne. To co, że to dziecko? Tak samo ma miejsca intymne, których w żadnym wypadku nie mam ochoty oglądać. Zawsze czuję się wtedy zażenowana i muszę znajdować sobie inną stronę do patrzenia, żeby nie musieć oglądać gołych dzieci jak jakiś pedofil.
#zalesie
#dzieci
#patologiazewsi
  • 170
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lena93: ja ostatnio byłem świadkiem jak madka puściła może 4-letnią dziewczynkę, totalnie nagą w aqua-parku. Z pół godziny rozpływałem żenadę.
@Xodet ale czy my mówimy, że masz tego nie robić? Rób sobie co chcesz, to Twoje dziecko i w razie jak jakiś pedofil je porwie to Ty będziesz płakał, a nie ja czy OPka.

Bo gwoli ścisłości, wcale mnie nie oburza widok mini bożenki czy mini siusiaka. Bardziej martwi mnie to, że są ludzie którym się to podoba. A ja dbam obecnie o bezpieczeństwo swojej siostry, za jakiś czas też swoich dzieci.
@Amishia: Sugerujesz, że kawałek materiału na dziecku, niczym mityczny czosnek na wampiry, odstraszy pedofila?

Po pierwsze to wysnuwasz tu teorię, że taki problem (pedofilskie porwania nad wodą) w ogóle istnieje. Nie wiem skąd te przeświadczenia. Dziecko trzeba doglądać tak czy inaczej. Ubranego nie obserwujesz już nad wodą?

Straszenie pedofilami odbieram jak "czarną wołgę" z czasów PRLu. Argument killer bez żadnego uzasadnienia.

Ja nie mam problemów z tym, ze biegłem bez ubrania
@Lena93: ostatnio byłem nad jakimś zalewem w Wiedniu, jakie było moje zdziwienie kiedy więcej niż połowa pływających tam ludzi to był gołe osoby. Najlepsze jak przyjechało 3 chłopaczków na rowerach, na oko 16 lat. Rzucili rowery, zrzucili spodnie z majtkami i wskoczyli razem do wody ()
@Lena93: jesteś bardzo zdemoralizowaną osobą. Albo dałaś sobie zrobić wodę z mózgu. Moje dzieciaki przez takie jak ty są zmuszane przeze mnie do przebierania gaci od razu po wyjściu z wody, chociaż o stokroć bardziej woleliby pobiegać sobie z gołymi pindolami. Każdy by wolał, ale jednak dorosłym nie wypada z wiadomych względów. Czy kiedy widzisz figurkę gołego aniołka, kupidynka to tez musisz odwrócić wzrok bo za dużo seksu? Dwadzieścia pare lat