Wpis z mikrobloga

Zupełnie nie ogarniam i nie akceptuję zjawiska gołych dzieci nad wodą. Nosz #!$%@?, czemu Ci rodzice nie ogarniają, że pokazywanie genitaliów publicznie jest obrzydliwe i nietaktowne? I w ogóle nielegalne. To co, że to dziecko? Tak samo ma miejsca intymne, których w żadnym wypadku nie mam ochoty oglądać. Zawsze czuję się wtedy zażenowana i muszę znajdować sobie inną stronę do patrzenia, żeby nie musieć oglądać gołych dzieci jak jakiś pedofil.
#zalesie
#dzieci
#patologiazewsi
  • 170
@klaudiaa2105: i co, myślisz ze później sobie walił konia myśląc o nich? Ludzie lubią patrzeć się na dzieci, bo są fajne, robią co chcą i zazwyczaj odwalają śmieszne akcje. Sama gapię się często na małe dzieci :P bo są ekstra. I co najlepsze, właśnie starsi ludzie nie widzą w gołych dzieciakach nic zbereznego bo widzieli już w życiu tysiące takich małych gołych dupek, ponieważ do niedawna był to widok zupełnie powszechny
@klaudiaa2105: mam ogródek działkowy, gdzie w czasie upału moim synom zdarza się latać tak jak ich stworzyła natura. Często właśnie starsi ludzie zatrzymują się i zagadują, zaczynaja rozmowy ze teraz czasy jakieś dziwne i fajnie, ze pozwalamy dzieciakom biegać jak chcą. Chociaż jeszcze rok lub dwa i trzeba będzie im tę wolność ukrócić, choć myślę, ze sami do tego dojdą ;) ja tez lubię pogapić się na gołe szkraby w akcji,
@Lena93 Skoro krępuje Cię widok nagiego dziecka i musisz na siłę odwracać wzrok żeby ktoś Cię nie wziął za pedofila to sugeruję abyś zweryfikowała czy nie masz czasem nerwicy natręctw. Nie panujesz nad myślami i się ich boisz. Ale to w Tobie jest problem, a nie w nagich dzieciach. Nagość jest naturalna, a stefy intymne to tylko wymysł chorej kultury. Tym bardziej nie ma nic złego w nagim dziecku, które jeszcze nie
Jezu, cały dzień mnie na wypoku nie było a tu taka gorąca dyskusja ^^
Mysle, ze od siebie nie mam nic więcej do dodania, wszystko co chcialam przekazac, juz przekazałam, pozdrawiam wszystkich wykopków
@Lena93 a ja się serio dziwię, czemu tylko kilka osób zwróciło uwagę na chyba najważniejszy aspekt: higienę? Ja bym dziecka bez majtek nie puściła na plażę, tak samo jak gołą bożeną bym sama na tym piasku nie siedziała. Argumenty o wietrzeniu pupy do mnie nie przemawiają, bo za jakieś 4zl można kupić bawełniane majtki i dziecko się będzie wietrzyć, a przy okazji będzie miało zapewnioną jakaś barierę przed piaskiem i całym tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lena93: Ja przeczytałam całą i niektóre stwierdzenia typu

ja tez lubię pogapić się na gołe szkraby w akcji, bo to jest po prostu piękne :D

przyprawiają mnie o pytania w głowie czy to na pewno nie pedofil. :/
Jakiś czas temu na skwerku w Gdyni widziałem, jak gosciu trzyma swoja coorke sikającą przy krzaku, pomijając krzak było to dość widoczne miejsce... nie ukrywam trochę się zniesmaczyłem.
@Lena93 Mnie z kolei zawsze mega dziwi jak ludzie mają porytą psychikę, że im się nagość tylko z seksem kojarzy. Dzieci dziećmi, pewnie jakbym miała swoje to bym go z przyczyn higienicznych nago po plaży nie puszczała, ale w żadnym wypadku nie kojarzą mi się seksualnie.
Co więcej, moim zdaniem nagi dorosły człowiek sam w sobie też nie jest seksualny, ot ciało. Generalnie każdy ma takie samo. A budowanie w dzieciach poczucia