Wpis z mikrobloga

Zupełnie nie ogarniam i nie akceptuję zjawiska gołych dzieci nad wodą. Nosz #!$%@?, czemu Ci rodzice nie ogarniają, że pokazywanie genitaliów publicznie jest obrzydliwe i nietaktowne? I w ogóle nielegalne. To co, że to dziecko? Tak samo ma miejsca intymne, których w żadnym wypadku nie mam ochoty oglądać. Zawsze czuję się wtedy zażenowana i muszę znajdować sobie inną stronę do patrzenia, żeby nie musieć oglądać gołych dzieci jak jakiś pedofil.
#zalesie
#dzieci
#patologiazewsi
  • 170
@Twinkle: Ty tak na powaznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Dzieci to usosobienie niewinnosci, czystosci, piekna, slodyczy.
Sa wolne od intryg, zlosci, klamstwa, ktore niestety kalaja swiat doroslych.
To, ze ktos lubi patrzec na uosobienie samych dobrych cech to wedle Ciebie pedofilia?
Kobieto, wez Ty sie zastanow nad soba ()
@camilio: - matka - pisze o tym, jaka
@Twinkle: odstaw może na trochę internet :) bo to już zakrawa na paranoję. Normalny człowiek widząc dziecko: ubrane bądź nie, widzi po prostu małe dziecko, a golizna nie powinna w nim budzić szczególnych emocji. Dla mnie gole bobasy są po prostu pocieszne, nieskrępowane wstydem, takie, jakimi zostały stworzone przez naturę. Tak samo patrzysz na małe kotki lub szczeniaczki. Moze jak dorobisz się swoich dzieci to zrozumiesz, choć wątpię, bo w moim
nie musieć oglądać gołych dzieci jak jakiś pedofil.


@Lena93: czyli nie chodzi o dzieci, tylko o bycie wziętym za pedofila?
Pomyśl sobie co mają powiedzieć ojcowie, jak chcą się pobawić na placu zabaw z córką.. Zaraz podniesie się wrzask, że hur dur żądam praw dla pedofila, bo chcę się pobawić na placu zabaw z moją córką ( _)
Pedofiloronoja. Ej, jesteś pedofilem, bo się bawisz z córką, ej,
@agaja

Bo ty masz nadal odpieluszkowe zapalenie mózgu, sama masz małe dziecko to tak to odbierasz.
Moje dziecko jest już duże, mózg mi troszkę odrosl i zaczęłam też zwracać uwagę na gole dzieciaki. Też nie lubię na to patrzeć bo to miejsca intymne czy u dziecka czy u dorosłego. Latanie z gola dupą, siadanie, kucanie na piachu, ziemi, trawie też nie jest jakoś specjalnie zdrowe. Pomyśl jak się super wszystko tam zaciera
@Ozdoba: nie, nie mam zadnego zapalenia. Posiadanie dziecka nie zmienilo moich pogladow w praktycznie zadnym temacie temu podobnym.
Takie moje zdanie bylo tez wtedy, kiedy nie bylam nawet w ciazy. @camilio pisze tak samo.
To nie jest kwestia posiadania dzieci, a podejscia do tematu dzieci, tematu nagosci.
Zauwaz zreszta, ze podobne glosy wychodzily spod palcow rowniez mezczyzn.

Latanie z gola dupą, siadanie, kucanie na piachu, ziemi, trawie też nie jest jakoś
@agaja: cicho już, oczy Ci pieluchą zaszły i jesteś głupia bo masz małe dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie jeszcze pozwalasz dziecku sikać gdzie chce i będziesz karmić piersią do osiemnastki :P
Współczuję ludziom z kijem w dupie, którym przeszkadzają drobne rzeczy na każdym kroku: gole dzieci na plazy, kasjerki które będą winne grosika, upał, mróz, nowe auto sąsiada. Wymyślają problemy w każdym aspekcie życia, zamiast cieszyć
@agaja: Zgadzam się, że roczne dziecko raczej nie będzie się wstydzić biegać nago, ale 1,5-2 latek już zauważy, że inni sa ubrani, a on nie i to właśnie może być dla niego powodem do wstydu.
Oczywiście, że nagość nie musi sprowadzać się wyłącznie do seksu, ale w naszej kulturze nie biega się nago w miejscach publicznych, więc dlaczego uczyć dzieci czegoś, czego nie powinno się robić? Tak samo, jak uczę dziecko,
@PerfectWoman: ani 1,5 ani nawet 4 latek nie będzie miał nic przeciwko lataniu na golasa :) jeżeli chce strój to dlatego, ze inni tez maja a nie dlatego, ze się wstydzi. Z reszta, jeśli się wstydzi to oczywiście trzeba mu ten komfort zapewnić. Z reszta nie rozmawiamy tu o emocjach dziecka, tylko o emocjach niektórych dorosłych których widok gołych dzieci krępuje. Ja również mogę powiedzieć, ze mnie obwisłe uda Grażyny wprawiają
@Twinkle: gdy odpowiadalam, widzialam wpis bez edycji. Ja na fb nie mam ani jednego zdjecia mojego dziecka, swoich zreszta tez dla Twojej informacji.
I wez Ty przeczytaj, co ja do Ciebie pisalam.

Ja nigdzie nie twierdzilam, ze nalezy dziecko puszczac z gola pupa, a ze chore jest wciskanie WSZEDZIE pedofilii i laczenie dziecka z seksem. Bo chorym wydalo mi sie Twoje podejrzenie pedofilii u osoby, ktora napisala, ze lubi patrzec na
@camilio: Mnie nie przeszkadza widok ani gołego dziecka, ani gołej Grażyny, ale co to ma do rzeczy? Jeszcze raz napiszę, dla mnie to jest kwestia szacunku wobec dziecka. Nie widzę różnicy między puszczaniem dziecka nagiego na plaży i np. wstawieniem zdjęcia gołego dziecka na FB - w jednym i drugim wypadku wystawiasz je na widok publiczny, a ono nie może zaprotestować i jest nieświadome zagrożeń. Z tego samego powodu nie każę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camilio: @agaja: Jakie wy jesteście przykre myśląc, że macie jeden, jedyny słuszny punkt widzenia i nie szanując punktu widzenia innych. Ba, nie próbując go zrozumieć. I w dodatku wypowiadacie się o intymnych częściach ciała swoich dzieci z niezdrowym podnieceniem.